Здоров'я, Статті, Суспільство

Як розвивалася цукрова депіляція у сфері косметологічних послуг

Сьогодні одним  з найдієвіших методів видалення зайвого волосся на шкірі людини є цукрова депіляція. Цей метод полягає у використанню цукрової і карамельної пасти, яка наноситься на волосся та видаляється разом з ними. Вказаний метод видалення волосся відрізняється чудовими результатами.

З’явилася цукрова депіляція ще в Стародавньому Єгипті 2 тисячі років тому. У епоху середньовіччя цукрова епіляція була досить популярною серед жінок у Європі.

У сучасному світі цукрова депіляція набула великої популярності, особлива у якості альтернативи воскової епіляції. Багато салонів краси та косметологічних закладів пропонують своїм клієнтам скористатися такою послугою для видалення волосся на різних ділянках тіла.

Переваги процедури

Ефективність

Першою перевагою такої косметологічної процедури є її ефективність. Після проходження повного курсу сеансів більшість клієнтів салону краси помічає значне покращення. Шкіра довгий час залишається гладкою та чистою.

Відсутність подразнення шкіри

Крім цього зазначимо, що на обробленій ділянці шкіри не буде вираженого подразнення, навіть відразу, по закінченню одного сеансу. Тому видалення волосся за допомогою цукрової пасти рекомендовано навіть людям з чутливою шкірою.

Натуральный склад

Паста для депіляції відрізняється натуральним складом, вона містить наступні елементи:

  • підготовлену воду;
  • цукор і карамель;
  • лимонний сік.

Завдяки натуральному складу пас цукрова депіляція може проводитися навіть клієнтам з алергією шкіри.

Універсальність

Видалення волосся цукровою пастою підходить до різних ділянок тіла. Зокрема, такою субстанцією можна видалити волосся на руках й ногах, на животі та спині, у зоні бікіні, під пахвами.

Але, слід зазначити, що процедура відрізняється накопичувальним ефектом. З кожним наступним курсом по видаленню, волосся на обробленій ділянці тіла буде рости повільніше. У деяких випадках, після проведення повного курсу депіляції на певній ділянці тіла волсся зовсім не з’являється знову.

Читайте також:  Руслан Журило і Юрій Перцев досі залишаються безкарними, а їхні найбільші оборудки – нерозслідуваним

Порахувати точну кількість сеансів для курсу депіляції треба індивідуально. Адже багато чого залежить від типу шкіри та волосся клієнта.

Де записатися

На депіляцію волосся цукровою пастою можна записатися до салону краси Шугар Бар, що знаходиться в Києві. До уваги клієнтів представлено:

  • якісні інструменти;
  • сучасні процедурні зали та місця для відпочинку;
  • професійних майстрів;
  • приємні ціни на весь ряд послуг.

Якість послуг салону краси ви можете перевірити самостійно, лише раз завітавши сюди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *