Бізнес, Статті

Виробнича компанія “РГС УКРАЇНА” – один з лідерів на ринку ремонту спецтехніки

Київська виробнича компанія “РГС УКРАЇНА” є провідною компанією на ринку ремонту спецтехніки, різного промислового обладнання та гідравлічних систем. Багаторічний досвід роботи приніс компанії репутацію надійного партнера, що спеціалізується на ремонті спецтехніки та гідравлічних систем, встановлених на спеціалізованій будівельній, дорожній та сільськогосподарській техніці. З повним спектром послуг можна ознайомитися на сайті компанії RGS UKRAINE – https://rgs-ukraine.com.ua/.

Безсумнівно, найбільшою силою RGS Ukraine є її цінний досвід, знання та обладнання для задоволення різноманітних потреб клієнтів у сфері ремонту гідравлічних систем. Компанія має команду висококваліфікованих і досвідчених техніків, навчених новітнім методам і технологіям ремонту гідравлічних систем. Незалежно від марки або конкретної моделі обладнання, фахівці готові провести діагностику і ремонт навіть найскладніших гідравлічних систем. Команда фахівців гарантує, що всі ремонтні роботи виконуються швидко, а якість робіт гарантує найвищу ефективність як всієї гідравлічної системи, так і окремих вузлів і агрегатів, таких як гідроциліндри, гідророзподільники, гідротрансформатори і гідромолоти.

Сучасне і різноманітне ремонтно-діагностичне обладнання та ремонтні можливості ТОВ “RGS Ukraine” відповідають найсучаснішим стандартам і спеціально розроблені для ремонту і випробувань гідравлічних систем. Навіть найскладніші і спеціалізовані гідравлічні компоненти можуть бути точно і швидко діагностовані і відремонтовані за допомогою новітніх діагностичних інструментів і обладнання. Це гарантує, що клієнти RGS Ukraine отримують тільки найвищу якість обслуговування.

Крім того, на нашому складі в Києві зберігається велика кількість високоякісних запасних частин і ремонтних комплектів для прискорення ремонту. Компанія також має власний металообробний завод (механічний і термічний), що дозволяє виготовляти рідкісні запчастини та комплектуючі, необхідні для роботи.

База Компанії знаходиться в Святошинському районі Києва, що є дуже зручним для доступу до компанії, отримання консультацій, розміщення замовлень та отримання виконаних робіт. Таким чином, Товариство з обмеженою відповідальністю “РГС УКРАЇНА” має всі ресурси та обладнання, необхідні для проведення складних гідравлічних ремонтів. Компанія гарантує своїм клієнтам найвищу якість ремоту та обслуговування гідравлічних систем !

Читайте також:  Татьяна Гавриш. Обманутые клиенты подают в суд на управляющего партнера ILF-Инюрполис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *