Статті, Суспільство

Як вибрати недорогий, але при цьому надійний та зручний матрац

Основне завдання будь-якого матраца в тому, щоб створити умови для комфортного нічного відпочинку. У продажу представлений великий вибір виробів з різними характеристиками.

Де купити недорого ортопедичний матрац потрібного розміру

Якщо хочете добре висипатися і почуватися вранці свіжо і бадьоро, тоді вам потрібен ортопедичний матрац. Визначтеся з наповнювачем, типом конструкції, ціною, розмірами та іншими факторами.

Купити ортопедичні матраци дешево можна в спеціалізованому інтернет-магазині “Магдек”. На сайті magdek.com.ua дуже зручно робити вибір за допомогою фільтра, що дозволяє виставляти різні параметри:

  • тип аксесуара (пружинний, безпружинний, TFK та ін.);
  • вартість і виробник;
  • ступінь жорсткості і тип наповнювача.

Популярність ортопедичних матраців пов’язана не з успіхом маркетингу, а з реальними перевагами аксесуарів над звичайними виробами, вони рівномірно розподіляють навантаження на тіло і хребет зокрема, знижують ризики розвитку сколіозу та інших патологій, дають змогу повністю розслаблятися під час сну. Якісні матраци забезпечують усі умови для здорового та міцного нічного відпочинку.

Сучасні моделі мають різну висоту і жорсткість, а також відрізняються типом конструкції. Під час вибору потрібно провести заміри спального місця. Деякі виробники допускають похибку в розмірах +- 1 см.

Види матраців – від сендвічів до складних моделей

Сучасні ортопедичні матраци – це складні вироби, у виробництві яких застосовуються різні матеріали. Над розробкою нових моделей працюють спеціальні лабораторії. Провідні компанії застосовують інноваційні технології, створюючи зручні та безпечні аксесуари для сну.

Під час вибору потрібно орієнтуватися на тип наповнювача. Виробники використовують:

  • кокосову койру;
  • латекс;
  • холлофайбер;
  • льон та інші матеріали.

Натуральні наповнювачі вирізняються довгим терміном служби і стійкістю до зовнішніх впливів. Штучні матеріали теж мають свої особливі переваги, включаючи гіпоалергенність і високі антибактеріальні властивості.

Читайте також:  Анжелика Коноплянко, Юлия Янова: Прятались от налоговой и оформляли элитные квартиры на родственников: риелтор разоблачила подружек-чиновниц из АМКУ

Вибір матраців дуже великий, наприклад, сендвічі – це багатошарові вироби, що виготовляються з кокоса і латексу. Такі моделі відрізняються особливо довгим терміном експлуатації.

Складні вироби зручні тим, що в складеному вигляді займають мінімум місця. Виробники випускають аксесуари різних форм і розмірів. Ще один популярний вид матраців – моделі з блоками незалежних пружин, що рівномірно розподіляють навантаження і виключають “ефект гамака”.

Вибирайте відповідний спальний аксесуар, який забезпечить вам оптимальні умови для сну. Робіть вибір у спеціалізованому інтернет магазині “Магдек”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *