Статті, Суспільство

Вибір тютюну для кальяну Gedonist в 2024 році

Український ринок тютюну для кальяну у 2024 році дуже потішив любителів смачного, димного hookah з середнім рівнем міцності. Тютюн Gedonist – найгарячіша та найочікуваніша новинка цього року вже чекає вас на прилавках магазинів.

Завдяки чому тютюн для кальяну Гедоніст увійшов в ТОП 3 курильних сумішей 2024

При створенні тютюну з medium міцністю цей бренд не відійшов від класики та застосував бленд Virginia Gold і Burley. Однак при першій же затяжці, смачний, ароматний, густий дим неприховано натякає, що над сировиною дуже добре попрацювали. Лист Бьорлі не забиває аромку тютюновим присмаком і забезпечує стабільну міцність medium. А завдяки ідеальній пропорції в суміші Вірджинії Голд тютюн Gedonist тішить жаростійкістю вище середнього.

З основних характеристик можна виділити:

 • чудова смакопередача. Соло аромати не тільки смакують як самостійний продукт, а і є хорошою базою для створення власних міксів. Що стосується mix ароматів, то тут все на вищому рівні. Смаки гарно поєднуються між собою, доповнюючи один одного, дозволяючи рецепторам насолоджуватися і на вдиху, і на видиху;
 • плавний накур. Тютюн для кальяну Гедоніст має стабільну середню міцність і забезпечує приємне, поступове насичення нікотином. Смачне розслаблення в густому димі гарантовано;
 • легка забивка. З курильною сумішшю дуже приємно працювати. Завдяки оптимальній нарізці тютюнового листа й гарному просоченню сиропом тютюн без проблем пушиться та дозволяє швидко забити чашу.

Два десятки крутих соло та міксів чекають від вас щільної забивки – десерти, напої, улюблені фрукти та ягоди, м’ята, ice смаки. При цьому, якщо вам середньої міцності недостатньо, але дуже хочеться посмакувати цим тютюном, то просто купіть нікотиновий бустер від Гедоніст і насолоджуйтеся міцним, ароматним кальяном. І головним бонусом від бренду став лімітований дроп пак (тестер пак), який дає можливість ознайомитися з усім асортиментом смаків за приємною ціною. А купити тютюн Gedonist і не тільки можете в кальянному магазині Amigo Hookah.

Читайте також:  Игорь Наумец ''Юнигран'' - бизнес в Крыму, поставки террористам ''ДНР''

Тестер паки тютюну Gedonist (Гедонист дроп)

В одному тестовому наборі курильної суміші знаходиться п’ять різних смаків по 20 грамів. Таким чином ви з легкістю можете скласти свій особистий ТОП смаків, не витрачаючи зайві гроші на купівлю упаковок з тютюновою сумішшю по 50, 100 грамів.

Дроп пак Гедоніст №1

 1. Cherry queen.
 2. Cream cookie.
 3. Double currant.
 4. Big and small melon.
 5. LemTea cup.

Gedonist drop №2

 1. Grapefruit mood.
 2. Pineapple twist.
 3. Bubble boom.
 4. Cola sour.
 5. Grape Dance.

Тестер пак Гедоніст №3

 1. Power Shock.
 2. Sexy Coco.
 3. Apple Granny.
 4. Nice Berrys.
 5. Battle Orange.

Гедоніст дроп №4

 1. Lemonardo.
 2. Only ice.
 3. Barberry Shot.
 4. Tropic food.
 5. Raspberry sorbet.

Якщо ви любите ароматний, смачний кальян із середнім рівнем міцності, то тютюн Gedonist вам точно сподобається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *