Здоров'я, Статті, Суспільство

Застосування та переваги ортопедичних матраців

Під ортопедичним матрацом мається на увазі складна конструкція, призначена для комфортного сну, що виробляє певний оздоровчий ефект. Для досягнення таких цілей під час виготовлення враховують такі чинники, як:

  • підтримання форми хребта, незалежно від положення тіла сплячого (на боці, на спині);
  • сприяння природному положенню тіла, необхідному для рівномірного кровопостачання;
  • зняття будь-яких навантажень з усіх внутрішніх органів, важливе для міцного і здорового сну.

З огляду на те, що кожна людина має індивідуальні особливості організму, в кожному конкретному випадку потрібне індивідуальне проектування конструкції ортопедичного матраца. Тому виробництво на замовлення, пропоноване нашою компанією, – це оптимальне рішення для клієнтів. Звернувшись в Матрасін з метою купити матрац в Києві або інших містах України, ви отримуєте можливість для придбання висококласної продукції на вигідних для себе умовах.

Матраци з ортопедичним ефектом: асортимент в Матрасін

Безсумнівна перевага нашого продажу ортопедичних матраців в Києві – це багатий асортимент. Компанія використовує найпередовіші технології та найкращі матеріали, доступні на сучасному ринку. У поєднанні з виготовленням моделей на замовлення це дозволяє нам забезпечувати клієнтів усіма затребуваними видами матраців. Тут ви зможете замовити ортопедичні матраци за будь-яким із таких критеріїв:

  • Вид. За цією ознакою ортопедичні матраци поділяються на пружинні та безпружинні. Причому до першої категорії належать моделі із залежними і незалежними пружинами. Крім того, у нас можна замовити комбіновані ортопедичні матраци, в яких кожна сторона адаптована для різних цілей.
  • Розмір. Цей показник розрізняє двоспальні, полуторні та односпальні ортопедичні матраци. Крім того, до розміру належить висота (товщина), яка може становити від 21 до 40 см.
  • Дизайн. Сюди відноситься забарвлення жакардової тканини, використовуваної при виготовленні чохлів. Під дизайнерським оформленням також мається на увазі наявність або відсутність наматрацника, який можна замовити разом з анатомічним матрацом.
Читайте також:  Запчасти для вашего автомобиля TESLA

Також вибирати вироби можна за ціновим діапазоном. У каталозі https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ інтернет магазину “Матрасін” представлені як бюджетні моделі із залежними пружинами, так і ортопедичні матраци люкс-класу з різними наповнювачами або високою щільністю незалежних пружин.

Де замовити ортопедичні матраци в Києві: ваші можливості з Матрасін

Насичений асортимент і бездоганна якість анатомічних матраців в Києві, пропонованих нашою компанією, доповнює ряд інших особливостей пропозиції від Матрасін. Ми забезпечуємо мінімальні терміни виробництва – виготовляємо ортопедичні матраци протягом трьох днів. У нас можна замовити доставку, і ця послуга надається безкоштовно. Крім того, залежно від моделі анатомічного матраца на нього надається гарантія на термін від трьох до десяти років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *