Бізнес, Статті, Суспільство

Як правильно вибрати шиномонтаж: 6 правил

Пропоновані рекомендації щодо вибору шиномонтажу дозволять підібрати таку майстерню, де працюватимуть кваліфіковані фахівці, які якісно виконають усю роботу з шинами та дисками.

При експлуатації автомобіля всі без винятку автолюбителі незмінно зіткнуться з необхідністю відвідування шиномонтажу. Хтось із нас пробиває колеса, хтось змінює шини, а хтось виконує сезонну зміну покришок. Причому безпроблемність подальшої експлуатації автомобіля багато в чому залежатиме саме від того, як правильно зроблено вибір такого шиномонтажу. Пропонуємо вам найпростіші поради щодо вибору шиномонтажу. Ми рекомендуємо шиномонтаж у Львові  https://iren-avtocentr.com.ua Можете бути певні: працівники Ірен Автоцентр дотримуються всіх регламентів та норм, щоб забезпечити якісний сервіс.

Дізнаємося розцінки на роботу

У різних шиномонтажах ціни на пропоновані ними послуги можуть істотно відрізнятися, причому далеко не факт, що якість такої роботи залежатиме від її вартості. Автовласнику слід дотримуватися золотої середини, обираючи пропозицію шиномонтажу середньої цінової категорії, що одночасно дозволить заощадити, не втративши при цьому як роботу.

Найчастіше потрібно виконувати сезонну заміну покришок та балансування дисків, і саме на ці послуги необхідно дізнатися розцінки. Пам’ятайте про те, що розташовані поблизу будинку шиномонтажі не завжди можуть запропонувати якісні послуги, а їх розцінки досить високими, тому, підібравши недорогі шинні СТО, можна суттєво заощадити.

Чи є мийка коліс

Зверніть увагу на те, як працюють із автомобілем, який тільки приїхав у сервіс. Чи проводять миття коліс або майстри працюють з брудними шинами та дисками. Останнє не тільки не дуже зручно, але й надалі може призвести до різноманітних проблем при зберіганні такої знятої брудної зимової або літньої гуми. Звичайно, це не критичний фактор вибору, однак із таких дрібниць і складається загальне враження про якість послуг.

Читайте також:  Евгений Мураев: почему он на свободе – это все-таки серьезно

Правильність закручування гайок

Визначити професіоналізм майстрів, які виконують таку роботу з шинами та дисками, можна навіть після того, як правильно вони закручують гайки на колесі. За технологією гайки на вазі наживляються і закручуються не до кінця, після чого машина опускається з домкрата, і лише після цього балонним ключем вручну виконується їх докручування, що і дозволяє забезпечити якість кріплення колеса до маточини. Якщо ж така робота проводиться виключно за допомогою пневматичного інструменту на піддомкраченому авто, а в подальшому майстер не перевіряє, як правильно він закрутив гайки, то слід уникати відвідування таких шиномонтажів.

Ставлення майстрів та клієнта

Зверніть увагу, як складається спілкування у шиномонтажі між персоналом та клієнтом. Зазвичай майстри добре знайомі зі своєю роботою, можуть надати клієнту цінні рекомендації, порадять йому ті чи інші шини та диски. Тоді як, якщо майстер нічого не може розповісти по суті своєї роботи, можна зробити висновок про його професіоналізм. Чи варто звертатися до такого шиномонтажу, в якому працюють не надто досвідчені майстри, вирішувати виключно вам.

Приміщення та зовнішній вигляд майстрів

Найчастіше шиномонтаж розташовуються в невеликих спорудах або в переобладнаних для цієї роботи гаражах. Звичайно, чекати стерильної чистоти в подібних майстернях не варто, проте якщо майстри працюють у неохайному одязі, на підлозі розлито масло, все обладнання в бруді, то це наводить на думку про те, чи варто сюди повертатися або потрібно пошукати інші майстерні.

Час роботи шинного центру

Зверніть увагу на час шинного центру, вони можуть функціонувати навіть у вечірній час, коли водіям зручно заїхати в таку майстерню після ремонту. На користь конкретного СТО говорить той факт, що така майстерня працює цілодобово, тому навіть якщо ви вночі пробили колесо, завжди можна звернутися до таких майстрів, і вони усунуть проблему, що у вас є.

Читайте також:  Преимущества жидкостей на 10 мл

Підведемо підсумки

Від правильності вибору шиномонтажу безпосередньо залежатиме безпроблемність використання на автомобілі шин і дисків. При виборі такої шинної майстерні необхідно враховувати професіоналізм співробітників, вартість послуг, обладнання, що використовується, правильність виконання роботи з шинами і дисками, а також зовнішній вигляд персоналу. Тільки оцінивши всі ці фактори, можна зробити правильний вибір, підібравши шиномонтаж, де вам запропонують виключно якісні послуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *