Бізнес

Переваги вивіски “Відчинено”

Найкращий знак “Відчинено” для вашого бізнесу у 2023 році

Хочете залучити більше клієнтів у свій магазин чи ресторан? Спробуйте яскраву, освітлену відкриту вивіску, яка допоможе людям легко помітити привабливу компанію на вулиці. Світловий знак «відкрито для бізнесу» повідомляє всьому світу, що ваш заклад обслуговує клієнтів і ідеально підходить для вітрини вашого бізнесу.

Якщо ви шукаєте щось більше, ніж пластиковий відкритий знак, який можна перевертати на початку та в кінці дня, вам пощастило. Сучасні знаки часто можна налаштувати, тобто ви можете змінювати кольори, а іноді навіть слова.  Вивіски бувають різних форм і розмірів. І вони прості в експлуатації. Деякими світлодіодними відкритими вивісками можна керувати зі смартфона — настільки вони зручні та просунуті які можна замовити за посиланням.

Переваги вивіски “Відчинено”

Ви можете використати ці умови для клієнтів у своїх інтересах, використовуючи неонові вивіски, щоб вказати, чи відкриті підприємства, а також для реклами.

Ваша неонова вивіска буде приваблювати перехожих з моменту її встановлення. Відкриті вивіски – це ефективний спосіб залучити трафік для вашого бізнесу. Нижче наведено деякі переваги відкритого знака:

  • Ідентичність бренду
  • Маркетинг і визнання клієнтів
  • Ефективність і економічність
  • Довговічність
  • Ідентичність бренду

Яскрава та яскрава вивіска стане чудовим доповненням до будь-якого бізнесу. Ваша компанія буде помітніша з відкритою вивіскою. Колір і світло приваблюють наші погляди в темряві, тому встановлення неонової вивіски на вулиці, переповненій запеклими конкурентами, миттєво посилить враження.

Маркетинг і визнання клієнтів

Реклама з відкритими вивісками має давню історію. Наприклад, місцеві рекламні кампанії великих компаній включали відкриті вивіски з 1950-х років. У результаті відкриті вивіски змусили клієнтів звернути на них увагу. Ви можете використати налаштованість клієнтів у своїх інтересах, використовуючи неонові вивіски, щоб визначити, чи відкриті підприємства, і помітити рекламні акції.

  • Ефективність і економічність
Читайте також:  Володимир Дідух, нова митниця, а «морди» ті самі

Більшість традиційних вивісок є менш дорогими для встановлення та можуть задовольнити потреби більшості підприємств у низькотехнологічний спосіб. Використовувати традиційні вивіски може бути економніше, ніж купувати цифрові екрани, корпуси та витрати на ремонт цифрових вивісок у разі вандалізму, поганої погоди чи будь-якої кількості інших нещасних випадків.

Неон є п’ятим за поширеністю хімічним елементом у Всесвіті після водню, гелію, кисню та вуглецю. Враховуючи їх масову кількість, не дивно, що неонові вивіски такі доступні. Оскільки вони не мають нитки, неонові електроди працюють холодними на дотик, що означає, що вони взагалі не витрачають багато електроенергії.

  • Довговічність

Відкриті вивіски можуть прослужити 10-12 років, якщо їх правильно побудувати та підтримувати. Цінність відкритих неонових вивісок стає очевидною, якщо взяти до уваги, що неонові лампи потребують незначного обслуговування, а звичайні світлові вивіски можуть вийти з ладу вже через шість місяців.

Крім того, ще однією перевагою відкритих вивісок є контраст, який вони створюють. Різка видима різниця в освітленні, дизайні та кольорі обов’язково приверне увагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *