Злочинність, Новини

ДБР підозрює полковника поліції Сумщини у замаху на вбивство

Слідчі територіального управління ДБР у Мелітополі, за сприяння департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, повідомили про підозру начальнику одного з управлінь ГУ Нацполіції в Сумській області.

Слідчі встановили, що у серпні 2018 року між полковником поліції та єгерем виник конфлікт щодо виконання останнім своїх професійних обов’язків.

У службовому приміщенні Чорноморського біосферного заповідника НАН України «Морський» поліцейський напав на єгеря. Полковник поліції ударив його по голові руків’ям пістолета та продовжив бити кулаками по обличчю.

Надалі, поліцейський вистрілив у бік голови потерпілого, але не влучив.

Постраждалому вдалося припинити побиття та затримати нападника.

13 травня 2021 року полковнику поліції повідомлено про підозру у посяганні на життя працівника правоохоронного органу (ст. 348 КК України) та у незаконному проникненні до житла чи іншого володіння, вчиненому службовою особою із застосуванням насильства (ч. 2 ст. 162 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років або довічне позбавлення волі.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Херсонська обласна прокуратура. Оперативний супровід — Херсонське управління ДВБ НПУ.

В свою очередь редакция 368.media так описывает ситуацию:

“Начальнику управления логистики и материально-технического обеспечения управления полиции Сумской области Владимиру Журавлю вручили подозрение в  незаконном  проникновении в жилище с применением насилия и покушением на убийство работника правоохранительного органа. Об этом редакция 368.media  узнала из сообщения Херсонской областной прокуратуры.

В августе 2018 года Журавель стрелял в егеря прямо на границе Черноморского биосферного заповедника. Установлено, что полицейский  не службы совершил несанкционированный проезд через охранный ров на территорию  заповедника НАН. Работники заповедника обнаружили нарушителя и изъяли у него транспортное средство.

Егерь отогнал машину на границу, поужинал и лег спать. Его разбудил удар по голове. Открыв глаза он увидел, что над ним угрожающе нависает тот же незнакомец с пистолетом. А на входе маячат еще трое каких-то мужчин с бейсбольными битами и отрезком металлической трубы. Однако егерь не испугался и бросился вырывать оружие у нападающего. Тот нажал на курок, раздался выстрел. Пуля, выпущенная из травматического пистолета, попала в стену, срикошетила от нее и попала в щеку стрелявшего. Здесь его группа поддержки убежала, а помощник егеря Андрей Боб вызвал полицию”

Читайте також:  Ігор та Ірина Делієви підозрюються у розкраданні коштів Мінспорту. Скандал у Федерації бодібілдингу:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *