Економіка, Злочинність, Новини, Статті

Андрій Кравець заробив 16 мільйонів: голова Укргазбанку підняв собі зарплату у 25 разів за один місяць

За грудень 2021 року голова правління держбанку Укргазбанку Андрій Кравець отримав 13,3 мільйонів гривень після сплати податків. Про це йдеться на веб-сайті держбанку.

Топи найменшого держбанку заробили в рази більше за інших держбанкірів. Так, Кравцю за грудень було нараховано 16,617 мільйонів гривень зарплати, однак після сплати всіх податків він отримав 13,289 мільйонів гривень.

Його перший заступник Олександр Дубровін за звітний період отримав 9,738 мільйонів гривень, ще 5 членів правління отримали по 6,4-6,5 мільйонів гривень і 1 член правління – 0,9 мільйона гривень.

Серед усіх держбанків зарплата голови правління «Укргазбанку» виявилася найвищою.

Другою за величиною виявилася зарплата голови правління «Приватбанку» Герхарда Бьоша в 1,9 мільйона гривень.

Голова «Національного банку» Кирило Шевченко (раніше був головою правління «Укргазбанку») задекларував 367,3 тис. гривень зарплати за грудень.

Хто такий Андрій Кравець

Кравець очолив Укргазбанк у 2020 році, коли минулого керівника фінустанови Кирила Шевченка було призначено головою Національного банку України. З липня до листопада 2020-го Кравець був в.о., а потім його призначили повноцінним головою правління.

До цього призначення Андрій Кравець уже працював в Укргазбанку п’ять років і обіймав посаду першого заступника голови правління. Також Кравець працював у російському ВТБ Банку, двічі був заступником міністра фінансів України (за президента Віктора Ющенка), а також має досвід роботи в НБУ.

Станом на січень 2022 року Кравцю 58 років. Він одружений та виховує двох синів. Також відомо, що він володіє англійською та французькою мовою.

Читайте також:  Светлана Федорова: Как главврач с психическими отклонениями управляет николаевской “инфекционкой”. ЧАСТЬ 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *