Бізнес, Злочинність, Розслідування, Статті, Суспільство

Забудовник «Нова Конча-Заспа Делюкс» зізнався, що дав хабаря за зняття арешту з земель

Представник забудовника елітного котеджного містечка «Нова Конча-Заспа Делюкс» Михайло Тарасюк у коментарі «СтопКору» відверто зізнався, що платив кошти за зняття арешту з земель.

Забудовник відверто зізнався у тому, що дав хабаря Фото: СтопКор

«То ті, то інші – всі хочуть гроші. Нова влада прийшла, а працюють гірше, ніж старі. Кримінальне провадження ми закрили, тому що заплатили гроші», – сказав засновник ТОВ «Нова Конча-Заспа Делюкс».

Зазначимо, йдеться про земельні ділянки, розташовані на хуторі Мриги в Голосіївському районі Києва. Зокрема, у рамках кримінальної справи було накладено арешт на близько 20 земельних ділянок неподалік від озера. З частини земель арешт було знято – саме з тих, де розташована «Нова Конча-Заспа Делюкс».

На інших земельних ділянках, що розташовані по сусідству, крадії копалин продовжують злочинну діяльність із видобутку та вивезення піщаної суміші, яка теж перебуває під арештом. Про це розповів активіст ВГО «Стоп корупції», який вчора побував у Мригах.

«Працівники кажуть, що нібито бачили план-схему майбутньої забудови даних ділянок. Планується близько 30 котеджів. Причому як нам відомо, раніше намив піску фактично здійснювався за бюджетні кошти», – коментує він видобуток копалин на арештованих землях.

На арештованих землях триває видобуток піску Фото: СтопКор

Литвин каже, що наразі на земельних ділянках, які перебувають в арешті, проводяться підготовчо-будівельні роботи та вивозиться незаконно видобутий пісок. Далі його відправляють на інші земельні ділянки, які не арештовані.

«Таким чином робиться «подушка» під майбутнє будівництво. Поліція не може реагувати, бо цим має займатися слідчий, який веде цю справу. У нас прийняли заяву, описали техніку, взяли пояснення в працівників», – повідомив він.

Поліція проводить огляд місця подій Фото: СтопКор

За даними активістів, Михайло Тарасюк є також забудовником іншого КМ – «Нова Конча-Заспа CRYSTAL», що в Ходосівці. Як стверджує Литвин, взимку правозахисники вже фіксували незаконний намив піску представниками забудовника.

Читайте також:  Учеба в Германии и Турции от агентства Excourse
Копачів від забудовника вже ловили “на гарячому” Фото: СтопКор

Зазначимо, проблема піщаних нелегалів на Київщині та в інших областях України набуває нечуваних обертів. У рамках контролю точок незаконного видобутку піску громадські активісти здійснюють моніторинг та викликають поліцію щодо діяльності незаконних видобувачів.

Зокрема, нещодавно активісти виявили, що у Китайгороді на Дніпропетровщині під прикриттям бази відпочинку облаштували незаконний піщаний кар’єр.

А у столиці колишній депутат Київради Паладій захопив узбережжя Дніпра, де облаштував незаконну перевалку піску й будує там причал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *