Політика, Розслідування, Суспільство

Моргенштерна повторно внесли до “чорного списку” Мінкульту

Російського репера Моргенштерна повторно внесли до “чорного списку”. Оновлений перелік осіб, які загрожують нацбезпеці України, оприлюднили 15 вересня.

Російський виконавець Алішер Валєєв (Моргенштерн) Фото: Twitter

У переліку діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, Моргенштерн вказується двічі. Під номером 28 у списку перебуває Валєєв Алішер Тагірович ㅡ цю позицію додали 29 квітня 2021 року. А 15 вересня під номером 115 з’явився Моргенштерн Алішер Тагірович, йдеться на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

Як пояснив речник СБУ Артем Дехтяренко, Моргенштерна рекомендували внести за двома варіантами, щоб діяти на випередження й уникнути правової колізії, якщо репер спробує перетнути кордон України.

Нещодавно в інтерв’ю Дмитру Гордону співак заявив, що любить Україну та дуже хотів би виступити перед українською публікою. Водночас Моргенштерн також зазначив, що “не їздить до Криму”, тому що знає, що після відвідування окупованого півострова йому повністю заборонять в’їзд в Україну.

Нагадаємо:

  • 28 квітня на підставі листа СБУ Мінкульт включив реп-виконавця до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України. У спецслужбі уточнили, що реп-виконавець “пропагує культ насильства та жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів і психотропних речовин”. Водночас в інтерв’ю Гордону росіянин заявив, що до листа включили нібито не його, а іншого громадянина Росії.
  • У липні російський реп-виконавець Моргенштерн (Алішер Валєєв) заявив, що проводить “медовий місяць” в Україні. Про це він заявив в Instagam. У коментарі виданню “Сегодня” СБУ відповіла, що з’ясовує, чи міг росіянин потрапити в країну: “Те, що він у переліку Мінкульту – не забороняє йому приїжджати в Україну. Адже внесення у список передбачає два варіанти: заборону в’їзду та незаборонені в’їзди”.
Читайте також:  SPAGalaxy - интернет-магазин по продаже СПА бассейнов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *