Статті, Суспільство

Як винайняти квартиру без комісії. Тонкості пошуку житла

Орендувати квартиру чи кімнату допоможуть спеціалізовані спільноти у соцмережах а також сайт оголошень. Тут не беруть оплату за перегляд оголошень з контактами власників та комісію за укладення договору. Агенти та шахраї обчислюються та потрапляють у чорний список. Але все одно – не втрачайте пильності. Дізнайтеся про особливості пошуку, перш ніж почати.

Чим хороші спільноти та сайти оголошень

1

Не треба платити зайвого. Співтовариства можуть вимагати або не вимагати реєстрації, але плати за перегляд повідомлень у них немає. Заходьте, дивіться та вибирайте вільно. Оскільки оголошення публікують власники, комісії під час укладання договору не попросять. У деяких випадках не просять навіть застави або дозволяють розбити її на кілька місяців.

Дошка оголошень Макака нараховує велику кількість об’яв де пропонуэться оренда квартир Житомир. Отож, якщо вам треба зняти в оренду двукімнатну квартиру – добавляйте оголошення у нас прямо зараз. Ми постаралися зробити додавання оголошень дуже зручним та швидким, тому не доведеться заповнювати довгі та незручні форми для подання оголошень.

2

Знайдуться і кімната, квартири, і сусіди. У спільнотах пропонують різні варіанти житла – і просторі лофти в спальних районах, і кімнати у веселих комуналках в центрі. Тут знаходять сусідів-вегетаріанців чи тих, у кого теж алергія. У деяких групах люди продають і віддають меблі, які не хочуть перевозити із собою на нову квартиру. Так що ви зможете не тільки знайти орендоване житло, але і недорого обставити його.

3

Шахраїв та агентів швидко обчислюють. Учасники спільнот постійно обмінюються інформацією. Крім того, за якістю оголошень стежать модератори. Пости від агентів, а також підозрілі пропозиції, наприклад із проханням заплатити комісію за показ квартири, одразу віддаляються. Їх авторів блокують та заносять у чорний список.

Я не сприймала пошук квартири через спільноти як ризик. Більше переживали мої близькі, їх бентежила низька ціна – 16 тисяч рублів – відсутність професійного посередника. Друзі навіть радили піти на перегляд із кимось із знайомих, але я відмовилася. Перед укладанням договору вивчила свідоцтво про право власності та звірила його з паспортними даними. Зрештою благополучно заселилася.

Я знімала через Flats for friends двічі. Один з моїх постів, про пошук одної лайкнули тисячу разів. Серед цих людей був і хазяїн квартири, яку я винайняла. Спільнота виграє за рахунок того, що здебільшого тут адекватні освічені молоді люди з почуттям гумору. Це вже не група про оренду житла, а повноцінне соціальне середовище. Учасники намагаються попереджати один одного про шахраїв, діляться своїми підписками на платні послуги, обмінюються порадами.

Охочим опублікувати оголошення про пошук житла в подібних спільнотах я раджу писати легко – як друзям. Приділяйте увагу деталям. Я, наприклад, вказала, що дуже охайна і часом навіть мій зворотний бік табуреток. Ваша мета не лише дати інформацію про себе, а й розташувати людей. На читання вашого оголошення учасники спільноти витрачають час. Якщо вони проведуть його добре, вони явно з’явиться привід розглянути вас як кандидата.

Дошка оголошень Макака розміщує багато об’яв на тему оренда квартир Черкаси. То ж якщо треба швидко винайняти трикімнатну квартиру – розміщуйте оголошення тут вже зараз.

Читайте також:  Какие причины могут привести к поломке АКПП на BMW

4

Легко знайти інформацію про автора оголошення. Співтовариства зменшують дистанцію між власником та мешканцем. Перед тим, як відгукнутися на оголошення, можна вивчити сторінку автора — його публікації, кількість друзів, вік та професію. Якщо в оголошенні щось незрозуміло, то легко відразу ж уточнити в коментарях або поставити запитання в особистому повідомленні.

На сайты оголошень або у Facebook ти можеш вивчити профіль людини та отримати уявлення про те, з ким маєш справу. На мій погляд, через знайомих набагато простіше та приємніше винаймати житло.

Обчислити агента можна за напівпорожнім або закритим профілем з невеликою кількістю друзів і, наприклад, за фразою: «квартира від власника». Власник ніколи так не назве себе, він напише: «моя квартира».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *