Статті, Суспільство

Як вибрати сучасну люстру

Коли мова заходить про освітлювальні прилади, ніщо не створює враження, як люстра. Він задає тон кімнаті та може бути предметом розмови між вашими гостями. Але спочатку ви захочете ознайомитися з різними дизайнами, стилями та типами люстр, щоб ви могли знати всі можливості для додавання люстри у свій дім.

Що таке люстра?

По суті, люстра – це світильник, який звисає зі стелі. Хоча найчастіше сучасні люстри використовуються в їдальні, їх можна використовувати, щоб створити виразність будь-якої кімнати, наприклад вітальні, спальні та патіо. Люстри мають кілька ламп, часто в кілька ярусів, і використовуються для зовнішнього освітлення.

Подібний стиль світла, підвісний світильник, можна сплутати з люстрою. Підвіска зазвичай включає лише один абажур/джерело світла, що висить на одному дроті/системі підвіски, тоді як люстра має кілька плафонів/джерел світла, часто з’єднаних розгалуженою рамою. Однак, навіть за такої відмінності, різниця між підвісними світильниками та люстрами, здається, стирається, якщо порівнювати підвіски більшого розміру. Для більшості більший підвісний світильник ширше розуміється як люстра, навіть якщо технічно це може бути підвісний світильник.

Хоча образ традиційної люстри часто є досить специфічним — підвісний світильник із кількома кронштейнами та канделябрами з намистинами та кристалами, що висять під ним, — сучасний дизайн люстри переосмислює традиційну концепцію люстр новими та інноваційними способами.

Дизайн і стиль люстри

Одним із найцікавіших аспектів перебування на ринку люстри є відкриття стилю, який ви обожнюєте для свого дому. Щоб відповідати дизайну вашого дому, розгляньте наступні типи дизайну люстр і виберіть, яка з них найкраще підійде для вашого дому.

Сучасний дизайн люстри

Сучасні люстри та сучасні люстри середини століття відрізняються як епохою, з якої походить їхній стиль, так і своєю спрямованістю на створення меблів, які були б естетично приємними та функціональними.

Читайте також:  Павел Яковлевич Фукс - ненасытный олигарх, мошенник высшего уровня

3 речі, на які варто звернути увагу, вибираючи ідеальну люстру

1. Розташування люстри

В інтер’єрі люстра має бути максимально центрованою. Ось три причини, чому:

  • Естетика: добре спроектована люстра викликає захоплення з усіх боків. Розташування люстри в центральному положенні дає вам круговий огляд на 360 градусів, щоб милуватися всіма прекрасними елементами.
  • Загальне освітлення: штучне навколишнє освітлення розподіляється рівномірніше з центрального положення.
  • Симетрія: як, швидше за все, єдиний підвішений об’єкт, люстру найкраще розмістити в центрі для візуального балансу.

2. Висота установки

У їдальні люстра повинна висіти приблизно на 30 дюймів над поверхнею обіднього столу, щоб люди, які сидять навколо неї, могли бачити один одного і не мати блиску в очах. Якщо у вас висока стеля (9 футів або вище), додайте близько 3 дюймів на кожен додатковий фут висоти стелі.

Крім того, ширина люстри повинна бути від 1/2 до 2/3 ширини столу.

В інших приміщеннях при установці люстри завжди слід враховувати таку лінію видимості та безпечний зазор. Зрештою, освітлювальний прилад набагато менш привабливий, якщо він закриває вам огляд або якщо ви продовжуєте битися об нього головою.

3. Яскравість люстри

Ідеальна кількість люменів для зовнішнього освітлення в їдальні або будь-якій іншій кімнаті визначається площею приміщення. На 100 квадратних футів їдальні потрібно близько 300-400 люменів. Тож під час вибору буде розумно розглянути світловий поток люстри. В інтересах правильного розподілу світла люстра не може бути єдиним джерелом навколишнього освітлення в просторі, але вона, швидше за все, буде основним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *