Бізнес, Статті

Типи промислових пилососів

Існує майже стільки різних типів промислових пилососів, скільки різних типів відходів, які потрібно видалити.

Використання пилососа для підтримки чистоти в нашому домі є звичайним явищем, і якби ми пропустили тиждень, ніхто б, мабуть, не помітив. Однак нехтування використанням промислового пилососа в комерційному середовищі було б не лише неохайним, але й небезпечним. Сьогодні ми набагато більше усвідомлюємо небезпеку для безпеки, яку становлять такі речі, як залишки на підлозі, які можуть спричинити ковзання або спотикання, а також небезпеки для здоров’я, спричинені такими речами, як частинки в повітрі, які можуть спричинити проблеми зараз і в майбутньому.

Багато пристроъв яки називають промисловий пилосос це пилососи для вологого та сухого прибирання. Це означає, що вони здатні збирати як рідкі, так і сухі відкладення. На перший погляд це звучить досить просто, але це залежить від того, яка рідина, а яка суха.

Промислові пилососи часто розробляються відповідно до певного сектора ринку або застосування, наприклад:

Пилососи для заводського/фабричного використання

Наприклад, у фабричному середовищі, можливо, під час виробництва металевих частин, на підлозі можуть бути стружка та металеві опилки, а також масло та мастильні матеріали. Очевидно, метою було б звести цю проблему до мінімуму, але це не завжди можливо. Існують промислові пилососи, які впораються з цим сценарієм, які можуть збирати жирні рідкі відкладення та металеві побічні продукти виробничого процесу.

Прибирання упаковки

Ефективне видалення сміття також має вирішальне значення тут, де відходи складаються переважно з пластику, паперу чи тканини, які потребують прибирання. Ефективне виконання цієї роботи створює безпечне робоче середовище та гарантує відсутність перешкод для виробництва.

Гігієна

У деяких галузях промисловості чистота та гігієна є найважливішими. Харчова та фармацевтична промисловість, наприклад, висуває високі вимоги до прибирання, тому для роботи з вологими та сухими відходами знадобиться спеціальний тип пилососа.

Читайте також:  Берберин: влияние на организм

Тому існує безліч промислових пилососів, але який з них вибрати?

Контроль пилу – типи фільтрів пилососа

Для будь-якого пилососа чи іншого обладнання для прибирання вибір потрібного засобу для чищення залежить від типу залишків, які потрібно видалити, а боротьба з пилом також є основним фактором безпеки.

У промислових пилососах зазвичай використовуються три типи фільтрів, які позначаються як (у порядку зростання ефективності фільтрації) «L», «M» і «H».

  • Основний фільтр класу L справлятиметься з найменш шкідливими типами пилу, наприклад пилу, що виробляється хвойною деревиною
  • Фільтр класу M контролює більш щільний пил, наприклад бетонний або цегляний
  • Фільтри класу H (HEPA) справляються з небезпечним пилом, який безпосередньо небезпечний для здоров’я, затримуючи дуже дрібні частинки пилу. У цьому середовищі важлива не тільки ефективність всмоктування та фільтрації, але й система видалення частинок із очищувача також має бути правильно виконана, щоб ефективно утримувати пил.

Вибір промислового пилососа

Деякі машини, пропонують версії, які можуть бути оснащені будь-яким із трьох різних стандартів фільтрів, тому вони достатньо універсальні для багатьох застосувань.

Окрім фільтрів, є багато інших речей, які слід враховувати, наприклад, розмір збірного резервуару, потужність всмоктування та функції безпеки, такі як сигналізація, яка попереджає оператора, коли резервуар заповнений. Вам також можуть знадобитися аксесуари, наприклад, щоб дістатися до незручних місць.

Жодна робота з прибирання не є простою, залишки, що видаляються, і поверхні, що очищаються, можуть відрізнятися і часто залежать від процесу. Складання специфікації для правильного промислового пилососа може бути складним без належного керівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *