Суспільство

Як вибрати м’яке крісло

М’яке крісло – невід’ємний атрибут сучасної вітальні. Він повинен забезпечувати комфорт під час дозвілля та гармонійно вписуватися в інтер’єр кімнати. Важливими факторами при виборі м’яких крісел є матеріал їх виготовлення, оббивка, дизайн, комфорт і зручність використання. Якщо ви вирішили вибрати та купити м’які крісла від виробника, то в інтернет-магазині Kram-UA ви зможете підібрати варіант саме для вас. Є різні відтінки покриттів, форми, можна вибрати найоригінальніші деталі декору.

Поради щодо вибору дизайну крісла

Сьогодні є широкий асортимент м’яких крісел. При виборі форми меблів враховуйте переваги у дизайні та призначення конструкції.

Класичні

Це звичні для нас крісла з м’якими та масивними спинками, сидінням та підлокітниками. До меблів можуть додаватися подушки під поперек. Класичне крісло добре підходить для відпочинку напівлежачи. Оптимальна глибина сидіння становить 50-75 см. Ширину підбирайте таким чином, щоб у кріслі було зручно сидіти та залишалося місця із запасом, а руки не втомлювалися при тривалому розташуванні на підлокітниках.

Спинка повинна мати кут нахилу не менше ніж на 120°, у деяких моделях передбачене регулювання.

Розкладні крісла

Ці меблі легко трансформуються в невеликий диван або ліжко для сну, а вранці назад складаються в компактну конструкцію. У деяких виробах навіть є ящик для постільної білизни. Це безпрограшне рішення для невеликих квартир, де гостро постає питання організації місця щоденного сну. Для трансформації можуть використовуватися механізми «Акордеон», «Викочування» або «Клік-кляк».

Розкладні крісла розраховані на 1 особу. Вибирайте моделі з шириною не менше 75 см і довжиною, яка дорівнює Вашому зросту + 30 см. Людям великої комплекції варто звернути увагу на моделі з регульованою шириною сидіння.

Реклайнер

Читайте також:  Роль аналізів у виявленні захворювань серця та судин

Це класичне крісло з підвищеним ступенем м’якості та зручним постачанням для ніг. У реклайнері можна відрегулювати всі елементи під свій ріст:

  • Сидіння;
  • Підлокітники;
  • Підніжка;
  • Спинка та ін.

Багато сучасних моделей оснащені механізмом обертання та масажером. Регулювання відбувається вручну або за допомогою пульта дистанційного керування.

Крісло качалка

Крісло підходить для релаксу на дозвіллі, погойдуючись уперед і назад. Серед широкого асортименту можна вибрати як старовинні моделі, так і сучасні меблі в стилі модерн. Багато власників ставлять крісло-гойдалку на терасі або веранді, а також у літньому саду.

Крісло мішок

Безкаркасні крісла з чохла та м’якого наповнювача набувають форми тіла та забезпечують неперевершений комфорт. Вони чудово підходять для звичайного дозвілля або гри у приставку. Меблі можуть виконуватися в різних формах: груші, пуфи, подушки та ін. Крісло легко переносити по будинку, але найкраще підходить для просторих приміщень.

Наповнювач та оббивний матеріал

Наповнювачем у м’яких кріслах є пружинні блоки або ППУ — щільний меблевий пінополіуретан. Перший забезпечує хорошу вентиляцію та набуває форми тіла. ППУ гіпоалергенний та легкий у догляді. Для м’якого крісла оптимальною вважається марка щільності 3450 та 4050.

В якості оббивки підійдуть такі матеріали:

  • Натуральна шкіра. Привабливий дизайн, висока міцність та легкість у догляді. Добре виглядає в інтер’єрі хай-тек, лофт та кантрі;
  • Штучна шкіра. Матеріал дешевший за натуральну шкіру, виглядає непогано, але служить менше і поступається в міцності;
  • Флок. У колі фахівців називається «антикіготь», тому широко затребуваний серед власників домашніх тварин. Тканина відштовхує вологу, стійка до сонячного впливу та проста у догляді;
  • Велюр та мікрофібра. Ворсиста тканина, м’яка на дотик, має благородний вигляд. Матеріали виявляють хорошу зносостійкість та зберігають оригінальний вигляд довгі роки;
  • Гобелен. Високоміцне полотно для великогабаритних меблів, що використовуються в класичному інтер’єрі. Тканина виконується в різних кольорах та малюнках.
  • Шеніл. Бюджетні та стійкі тканини з привабливим зовнішнім виглядом.
Читайте також:  Як правильно вибрати шиномонтаж: 6 правил

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *