Здоров'я, Статті, Суспільство

Як вибрати кращу косметологічну клініку і на які процедури звернути увагу

Як вибрати косметологію?

Пацієнтам, які планують візит до косметолога, необхідно серйозно підійти до вибору, вивчивши дані про клініку заздалегідь. У тому випадку, якщо є якісь питання, неясності, недовіра, – варто продовжити пошук саме тієї, “своєї” клініки та лікаря, співпраця з яким дозволить вам стати кращою версією себе. Клініки, які дотримуються принципів «Відповідальної косметології», – безпечний та надійний медичний заклад, куди можна звернутися за проведенням будь-яких естетичних процедур.  Важливим фактором відповідального підходу клініки до дотримання всіх норм і вимог є надання за першим запитом пацієнта всіх сертифікатів на лікарські препарати та медичні вироби, що використовуються.

Популярні косметологічні процедури

Антицелюгптний масаж

Антицелюлітний масаж у Львові – ефективна косметолопчна процедура, яка допомагає позбутися неестетичної апельсинової корки на ногах, стегнах, підтягнути шкіру
на животі та руках. Методика чудово доповнюс дієти, фзичні навантаження, дозволяе створити гарний силует.

Лазерна епіляція

В умілих руках лікаря-косметолога лазер став витонченою та потужною зброєю у боротьбі з небажаними волосками на тілі. Популярність лазерної епіляції легко пояснити: на тлі аналогічних процедур вона вирізняється ефективністю, швидкістю та безболісністю. З її допомогою за 1-2 курси можна надовго позбутися зайвого волосся на обличчі, у пахвах, на ногах, руках і навіть глибокому бікіні.  Методика вже встигла обрости чутками та міфами. Фахівці відповіли на питання, що часто ставляться, щоб остаточно розвіяти всі страхи і сумніви.

Лазерна епіляціяу Львові проводиться для видалення волосся разом із фолікулою. Крім того, лазерна дія видаляє капіляри, що живлять цибулину волоска, та стовбурові клітини, з яких утворюється фолікул.

Бажаний результат ви помітите через 4-6 процедур. Це умовні рамки, курс може складатися із 10 і навіть 15 сеансів. Це від зони епіляції. Повний курс для тіла складається із 6-8 сеансів, а для особи – до 10-12.

Читайте також:  Сила пользовательского контента (UGC) для продвижения бизнеса в Instagram

На кожній процедурі лазер впливає на фолікул у стадії зростання, тобто на активне волосся. Після його знищення як компенсацію втрати прокидаються інші цибулини. Вони починаються рости з нуля і волоски з’являються знову. Тому потрібно проводити кілька сеансів.

Усього буде кілька хвиль активного зростання сплячих фолікул, кожна наступна хвиля все бідніша і бідніша: волосків за кількістю буде менше, кольору вони будуть і витончуватися. Кількість цих хвиль та необхідних процедур залежить від індивідуальних особливостей організму. Після того, як будуть знищені всі цибулини, ви надовго забудете про небажану рослинність на тілі.

IDERMIC — це косметологія у Львові, сучасна клініка естетичної медицини та косметології нового покоління. Клініка пропонує широкий спектр послуг для збереження і продовження вашої краси, молодості та здоров’я.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *