Статті, Суспільство

Як природа створила кристали на радість людям

Кристали – дивовижне диво природи, ідеальна гармонія у найтвердішій матерії на Землі. Створені природою кристали такі бездоганні, що неможливо не захопитись їхніми строгими і прекрасними формами. Кристали деяких порід прозорі, і це особливе диво: найтвердіша, найщільніша субстанція на землі прозора, наче вода. Це завдяки ідеально правильній будові кристалічних ґраток, впорядкованню атомів, що займають свої чітко визначені позиції в кристалічній решітці.

Досконала структура формувалася природою протягом років, століть, тисячоліть. Тривалість  росту залежить від того, як довго наявні сприятливі умови: хімічне середовище, температура, тиск.

Кристали купити можна в інтернет-магазині каміння та мінералів, який пропонує і українські дари природи, що виросли у надрах нашої України, так і колекційні кристали з усього світу. Вони всі унікальні, не знайдете двох абсолютно однакових кристалів, кожен з них неповторний, і цим особливо привабливий.

Стародавні мудреці у багатьох народів вважали, що кристали здатні впливати на людей і зберігати, “пам’ятати” інформацію. Тому астрологія радить підбирати собі камені обереги в залежності від знака гороскопа.

Споглядання краси природних кристалів зеленого, синього відтінків заспокоює нерви, знімає втому, налаштовує на споглядання і гармонію та позбавляє від стресу. Щоб кристал справляв на нас свою позитивну дію, він не обов’язково має бути абсолютно прозорим. Головне, щоб він був натуральним, а не штучно вирощеним.

Китайське вчення фен-шуй радить тримати великі моно кристали або друзи (зростки) кристалів у будинку, квартирі або навіть на ділянці біля будинку, щоб спрямовувати потоки енергій, оберігати житло від проникнення негативних енергій. Особливо добре використовувати гірський кришталь для гармонізації простору, для розсіювання негативних енергетичних потоків у домі.

Камінь – талісман

У багатьох народів кристали здавна використовувалися як обереги, талісмани, для притягування  багатства, добробуту. Це має під собою реальне підґрунтя, адже кристали випромінюють сталі вібрації, що не змінні з часом, і можуть м’яко впливати на свого хазяїна і дарувати емоційну рівновагу, спокій, впевненість в собі і радість. Енергії, що випромінює певний кристал, залежать від забарвлення і виду мінералу.

Читайте також:  Гаркавый Владимир Николаевич, Винокур Денис Викторович - фунты или воротилы мошенников из Soft2Bet?

Вивчати властивості каменів, кристалів – захоплююче заняття, спробуйте перевірити древні теорії на практиці, додаючи яскравих вражень у своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *