Суспільство

Як прочистити будь який злив

Усі сантехнічні системи засмічуються — цього неможливо уникнути. Ми покажемо вам, як очистити стійкі засмічення кухонної раковини, ванни, унітазу та зливу в підлозі.

Ці перевірені методи видалять практично будь-яке засмічення. Якщо ви не можете прочистити засмічення після кількох спроб, переконайтеся, що ви визнали свою поразку, і доручіть роботу компанії з очищення каналізації, наприклад компанії КРОТ СЕРВИС (krot-servis.com.ua) або ліцензованому сантехніку. Занадто велика сила може остаточно пошкодити трубу або арматуру.

Тим не менш, спеціалізовані сантехнічні інструменти, які використовуються для боротьби з засміченнями, є доступними, і вони доступні в будь-якому господарському магазині або домашньому центрі; ви навіть можете орендувати деякі.

Як прочистити унітаз

Спроба проштовхнути пробку через унітаз за допомогою плунжера часто може погіршити проблему. Натомість створіть ущільнення та повільно натисніть на поршень, перш ніж різко потягнути його назад. Всмоктування може допомогти підтягнути засмічення назад до чаші, розбиваючи блокування та дозволяючи силі тяжіння взяти верх.

Для впертих засмічень плунжер може не допомогти. Натомість інструмент під назвою шнек для шафи вставляється всередину унітазу і дозволяє користувачеві протягнути кабель через унітаз, не подряпавши покриття. Ці шнеки можуть розбивати засмічення або зачепити засмічення та тягнути його назад через чашу.

Як прочистити раковину в туалеті

Поршні чудово очищають раковини, але важливо використовувати правильну техніку. Усі раковини, що відповідають правилам, мають переливи на дюйм або близько того від краю, і занурення часто призводить до того, що тиск повертається через перелив, а не штовхає засмічення. Закрийте цей отвір ганчіркою та натисніть рукою під час занурення, щоб скористатися перевагами гідравлічного тиску.

Якщо плунжер не справляється зі своєю справою, можливо, знадобиться використати дренажну змійку. Щоб використовувати дренажну змійку, вийміть висувний вузол у раковині та обережно протягніть дріт у злив, повертаючи ручку. Коли змія трохи просунеться, просуньте ще трохи дроту від змії та продовжуйте. Це розірве засмічення та проштовхне його через трубу.

Читайте також:  Гетьманцев Данил Александрович - приспособленец меняющий политические ярлыки

У ванних кімнатах із подвійною раковиною зливні канали раковини часто з’єднуються в Т- або У-образній арматурі. У раковинах з Т-образними фітингами змія, що подається через один дренаж раковини, може пробігти через труби в іншу раковину, а не бігти вниз по каналізації до засмічення. У таких випадках може знадобитися вирізати Т, зробити дренаж змійкою, а потім замінити фітинг на У-подібний.

Як прочистити ванну

При занурюванні зливу душової кабіни діє те саме правило, що й для раковин: закрийте перелив. Найпростіший спосіб закрити перелив тиск у дренажній системі, сподіваючись, проштовхнувши засмічення.

Але коли плунжер не працює, цей перелив служить іншій меті. Коли це так, подайте змію через переливний отвір у дренажну систему. Маршрут, який забезпечує перелив, повороту, спричиненого зливом Т. Якщо у вас забилася ванна у Києві, ми радимо звернутись до професіоналів за посиланням https://krot-servis.com.ua/uk/zasor-u-vannij ви знайдете послугу по усуненню засору у ванній від компанії КРОТ СЕРВИС.

Як прочистити дренажну трубу

Раковини, унітази та душові впадають у більші зливні труби, і ці труби іноді також забиваються. Однак згідно з правилами при кожній зміні напрямку слід встановлювати очисну арматуру. Просто зніміть кришку плоскогубцями або гайковим ключем і скористайтеся цим доступом, щоб очистити засмічення.

Одним із способів прочистити трубу є використання більшої дротяної змійки. Ці змії потужніші, довші та часто мають більш агресивні наконечники, щоб розбити засмічення або зачепити його для видалення. Просто пропустіть дротяну змійку через дренаж і продовжуйте просувати її, доки засмічення не зникне. Одна важлива порада: якщо можливо, пропустіть воду через труби, протягуючи каналізацію. Це дозволить щойно ослабленому накопиченню промивати систему, а не просто повертатися на місце.

Існують також сечові міхури для очищення дренажу, які використовують гідравлічну силу для очищення засмічень. Ці прогумовані камери кріпляться до кінця шланга та поміщаються всередину очисного отвору. Коли шланг заповнює сечовий міхур, він розширюється, щоб закрити трубу. На кінчику сечового міхура є отвір, який викидає воду в дренажну трубу, створюючи в ній тиск, поки засміченню не буде нікуди подітися, крім як вперед і через систему. Зауважте, що ця система потенційно може пошкодити старі труби. Якщо у вас забилася каналізація у Львові, ми радимо звернутись до професіоналів за посиланням https://krot-servis.com.ua/uk/poslugi/prochistka-kanalizatsii-lviv/ ви знайдете послугу по усуненню засору у ванній від компанії КРОТ СЕРВИС.

Читайте також:  Почему важно менять фильтры в автомобиле

Як очистити зливну трубу в підлозі

У багатьох підвалах, гаражах і пральнях є стоки, які відводять стічні води від центральних кондиціонерів, пральних машин, водонагрівачів і засніжених автомобілів.

Згодом у цих дренажах накопичується велика кількість мильної піни, білизняного ворсу, піску та слизових бактерій, які кристалізуються всередині довгої дренажної труби. Щоб прорвати ці міцні завали, вам знадобиться додатковий м’яз, що прочищає засмічення, як електричний шнек.

 • Орендуйте силовий шнек із принаймні 15 метрів кабелю. Почніть із видалення сітчастого фільтра, який закриває зливний отвір.
 • Потім знайдіть пробку для очищення збоку зливної чаші.
 • Зніміть заглушку гайковим ключем. Це дозволяє обійти сифон і подати кабель прямо в трубу.
 • Якщо дренаж не має пробки для очищення, вам доведеться протягнути кабель через сифон; це дещо складніший підхід.

Використання силового шнека

 • Вставте силовий шнек і розташуйте його біля дренажу. Більшість моделей оснащено педальним перемикачем, тож ваші руки залишаються вільними для проводу кабелю.
 • Протягніть метр кабелю вниз по дренажній трубі. Встановіть двигун на обертання за годинниковою стрілкою, потім натисніть на перемикач, щоб почати обертання кабелю.
 • Проштовхуйте кабель у трубу, доки не відчуєте опір або не почуєте, як двигун починає зависати.
 • Зупиніть двигун, поверніть обертання і відтягніть кабель на кілька метр.
 • Поверніться до обертання за годинниковою стрілкою та простягніть кабель далі вниз по трубі. Повторюйте цю процедуру вперед і назад, доки засмічення не буде видалено.
 • Вийміть кабель і промийте дренажну трубу, виливши в неї кілька відер гарячої води. Якщо вода все ще стікає повільно, протягніть близько 0,6 метрів кабелю безпосередньо вниз по сифону.
 • Перед тим, як замінити пробку для очищення, обмотайте її різьблення тефлоновою стрічкою; це полегшить відкручування пробки в майбутньому. Застереження: якщо пробку для очищення не замінити, це призведе до проникнення небезпечних каналізаційних газів у будинок.
Читайте також:  Рабочие кроссовки - надежная защищата и комфорт

Хімічний засіб для видалення засмічень рідко є відповіддю

Хімічні засоби для видалення засмічень придатні лише для випадкового використання в повільних стоках, оскільки вони неефективні проти фактичних пробок. Насправді, вливання рідкого засобу для видалення засмічень у каналізацію може зробити роботу більш небезпечною для тих, хто потребує видалення засмічення змійкою або плунжером. Крім того, хімічні засоби для видалення засмічень шкідливі для навколишнього середовища та можуть роз’їдати металеві труби, спричиняючи надто добре стікання стоків прямо на підлогу.

Інструменти, які знадобляться для прочищення каналізації

 1. Перший інструмент, до якого можна дотягнутися, коли виникне проблема, це поршень . Друг цього сантехніка очищає засмічення від більшості приладів, включаючи раковини, ванни та унітази. Кожен власник будинку повинен мати під рукою.
 2. Щоб усунути засмічення, розташовані далі вниз по дренажній трубі, використовуйте тросовий шнек або сантехнічну змію — довгий гнучкий сталевий трос, намотаний навколо котушки, оснащеної рукояткою. Тросові шнеки доступні довжиною до 30 метрів, хоча 8-метрової моделі вистачить для більшості будь-яких побутових засмічень.
 3. Шнек шафи спеціально виготовлений для витягування туалетів. Він також оснащений рукояткою, але замість котушки трос укладений у жорсткий вал. Кінець шнека зігнутий під точним кутом, щоб пройти через вузькі вигини сифона.
 4. Для дуже великого засмічення або такого, що знаходиться далеко від приладу, орендуйте електричний шнек. Ця машина — по суті, великий тросовий шнек, що приводиться в дію електричним двигуном — дуже ефективно прорізає практично будь-яке засмічення, навіть заплутане коріння дерев. Перш ніж принести додому електрошнек, переконайтеся, що агент з прокату покаже вам, як безпечно роздавати та діставати кабель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *