Бізнес, Статті

Вибір пневматичного ручного регулюючого розподільника

Причина, по якій ви шукаєте ручний пневматичний регулюючий розподільник який ви може знайти за посиланням https://sprenergo.com.ua/644229283-pnevmorozpodilnyk-ruchne-keruvannia/, полягає в його простоті. Вибрати правильний ручний пневматичний регулюючий розподільник для вашого застосування так само легко, і потрібно лише кілька міркувань.

Розуміння позицій, портів і шляхів

«Порт» — це отвір у корпусі регулюючого клапана, куди можна вкрутити з’єднувач і приєднані шланги. Розміри портів пневматичного регулюючого розподільника вимірюються в національній трубній різьбі, що гарантує, що ви підберете правильний варіант для свого застосування .

Що стосується пневматичних регулюючих клапанів, «шлях» – це напрямок, у якому повітря може входити або виходити з регулюючого клапана. Це може заплутати, оскільки не всі використовують однакове точне визначення шляху. Якщо напрямок потоку дуже важливий для вас і вам потрібна додаткова інформація про те, як працюватимуть наші клапани, тоді розуміння пневматичних символів є чітким і чітким способом зробити це. Нижче в цьому посібнику ми пропонуємо короткий прискорений курс щодо цього.

«Позиція» — це набір шляхів через порти, які досягаються певним ручним керуванням. Наприклад, наші кнопкові пневматичні регулювальні клапани мають два положення: перше положення, коли кнопку натиснуто, таким чином досягаючи заданого набору визначеного потоку, і друге положення, коли кнопку витягнуто, досягаючи іншого заданого набору потоку.

Найпростіше питання, яке ви повинні поставити собі, це скільки посад вам знадобиться для вашої заявки. Наприклад, якщо вам потрібно, щоб повітря текло в двох різних напрямках, а також маєте закриту установку без потоку, вам знадобиться трипозиційний клапан. Якщо вам потрібен тільки клапан, який тільки закривається і відкривається, вам знадобиться лише двопозиційний клапан.

Фурнітура

Порти на клапані дозволяють вкручувати з’єднувачі, які потім можна під’єднати до вашого пневматичного шланга, а також інших аксесуарів, таких як пневматичні швидкі з’єднання.

Читайте також:  3 совета по выбору надежных поставщиков в Украине из каталога компаний

Якщо наш порт має внутрішній розмір 1/4″, то для ідеального ущільнення потрібна зовнішня різьба 1/4″.

Для таких аксесуарів, як швидкі з’єднання, внутрішній діаметр з’єднувача має дорівнювати розміру шланга, який є його зовнішнім діаметром. Таким чином, швидке з’єднання 1/4 дюйма успішно під’єднується до шланга 1/4 дюйма.

Щоб закріпити шланг для швидкого з’єднання, переконайтеся, що кінець шланга обрізано врівень, і вставте його в роз’єм. Після вставлення з’єднувач зафіксується на шлангу. Щоб від’єднати шланг від швидкого з’єднання, відсуньте кільце синього хомута на швидкому з’єднанні, щоб від’єднати фіксуючий механізм, а потім витягніть шланг із з’єднувача.

Вибір типу ручного приводу

Коли ви визначите, скільки положень вам знадобиться для вашого клапана, вам потрібно буде вирішити, як перемикатися між цими положеннями. Вибір типу приводу залежатиме від вашої програми, оскільки кожен привод має багато функцій і переваг.

Читання схемних символів – короткий вступ

В Інтернеті є багато докладних пояснень цих символів, але ми хочемо надати короткий прискорений курс — достатньо інформації, щоб зробити правильну покупку.

Ось пневматичний символ для нашого популярного PV0163, 5-портового, 4-ходового, 3-позиційного клапана з ручним фіксатором. По суті, це зображення вашого фізичного регулюючого клапана.

Кожен квадратний квадрат вище представляє позицію. Коли важіль знаходиться в центрі, тоді активується центральна коробка/позиція. Ті букви Т у центральній коробці означають, що ці порти закриті. Якщо ми вручну перемикаємо наш важіль ліворуч, тоді активується крайня ліва коробка/позиція. Якщо нижній центральний порт є нашим напірним портом, тоді повітря тепер тече через клапан і виходить через верхній лівий порт.

Тоді чому деякі стрілки вказують назад? Оскільки ці клапани є золотниковими, надлишок відпрацьованого повітря повертається через клапан і виходить через випускний отвір. У цьому крайньому лівому положенні, в якому ми знаходимося, вихлопне повітря тепер повертається через наш клапан із верхнього правого порту та виходить з нижнього правого порту.

Читайте також:  Сучасні блискавки та застібки в інтернет-магазині швейної фурнітури StarTex

Один чудовий факт полягає в тому, що вам не потрібно використовувати призначений напірний порт як джерело повітря. Ви можете використовувати будь-який порт як порт тиску, і просто ігноруйте загострені кінці стрілок. Замість цього уявіть лінії як двосторонні канали, що дозволяють потоку повітря в будь-якому напрямку.

Подивіться на символи поза рамками. Важелі, кнопки, ручки, соленоїди тощо мають власні символи приводів. Розташування кожного символу приводу є репрезентативним для пристрою, а це означає, що дивитися на зображення так само, як дивитися на пристрій, ніби він знаходиться перед вами. У нашому прикладі це коло та палиця є символом ручного важеля, а те, що схоже на пилку, пов’язано з символом фіксатора. Ці символи є універсальними – практично всі погоджуються щодо того, що це за символи та їх значення. Ось чому, якщо вам потрібен справді певний клапан і ви хочете переконатися, що він працюватиме так, як вам потрібно, розуміння цих символів буде корисним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *