Статті

Професійна психотерапевтична допомога в режимі онлайн

Що вибрати, онлайн чи оффлайн-консультування? Незважаючи на те, що цілком традиційним і комфортним для спілкування з клієнтом є офлайн-кабінет, де ніхто не зможе перервати розмову з кваліфікованим фахівцем, все популярнішим стає послуга онлайн психотерапевт.

Психотерапевтичному онлайн-консультуванню бути!

Перш ніж записатися на психотерапевтичне онлайн-консультування, потрібно розуміти, що кваліфікований фахівець, який має великий досвід та професійні знання, пов’язані з роботою людської психіки, пропонує побудувати спільну роботу у вигляді повноцінної онлайн-сесії, яка має подібність до оффлайн-зустрічі. Хоча є можливість отримати і слушні поради і з листування, якщо такий формат є найбільш підходящим для клієнта.

Що пропонує послуга психотерапевтичного онлайн-консультування? Насамперед багато клієнтів психотерапевтів звертають увагу на рівень комфорту, адже вони можуть самостійно вибрати місце для зустрічі з психотерапевтом, розмістившись затишно в кабінеті або спальні. Що стосується питання ціноутворення, вартість онлайн-консультації може приємно здивувати, і завдяки впровадженню онлайн-послуги багато клієнтів можуть собі дозволити хоча б одну онлайн-консультацію, щоб зрозуміти необхідність психотерапевтичної онлайн-допомоги або визначитися з кількістю сеансів для спільної роботи з кваліфікованим фахівцем. .

Однією з переваг надання психотерапевтичної допомоги в режимі онлайн є можливість провести розмову анонімно, якщо клієнт має потребу в подібному досвіді. Незважаючи на те, що психотерапевт гарантує дотримання конфіденційності онлайн-зустріч, деяким клієнтам буває складно встановити довірчі відносини, або просто є причини вибору анонімного режиму, про які психотерапевт може дізнатися в процесі спілкування зі своїм клієнтом.

Дійсно, психотерапевт орієнтується на індивідуальний підхід завжди і обов’язково при роботі з усіма своїми клієнтами. Але завдяки появі послуги онлайн-психотерапевт є ймовірність того, що необхідну кваліфіковану психотерапевтичну допомогу зможе отримати і той клієнт, який не так і наважився прийти на офлайн-зустріч, або не мав фінансової можливості.

Читайте також:  Найпоширеніші зламання балансувального обладнання для шин

Вибираючи між психотерапевтичним онлайн- і оффлайн-консультуванням, клієнту слід усвідомлено підходити до рішення про відвідування чи запис до психотерапевта. Адже від мотивації клієнта залежить ефективність спільної роботи із психотерапевтом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *