Новини, Розслідування, Статті, Суспільство

Учасник секс-скандалів та корупційних схем Бугров може очолити КНУ імені Шевченка

Головний вищий навчальний заклад країни Національний університет імені Тараса Шевченка може очолити герой секс-скандалів та численних корупційних схем, чинний проректор з науково-педагогічної роботи, професор Володимир Бугров. Його називають найбільш імовірним претендентом на посаду ректора. Вибори відбудуться уже цієї середи 25 листопада.

«Я переконаний, що мої знання і мій досвід, отриманий в університеті, ті люди, які довіряють мені, моя команда, ми разом зможемо правильно будувати університетську політику, конструювати університетську стратегію, а найголовніше — реалізовувати її… Я закликаю вас прийти 25 листопада на виборчі дільниці в корпусах університету. Це повинні зробити всі — викладачі, науковці, педпрацівники, а також обрані делегати від університету та від студентства», — зазначив Бугров у своєму зверненні у соцмережі.

Прізвище Бугрова фігурує у низці гучних скандалів. Серед них сексуальні домагання до студенток, хабарі за складені іспити та підробні дипломи.

Так, серед наявних справ, в яких фігурує Бугров, найбільш серйозною є №12019000000001094 від 26 листопада 2019 року, яким займається Головне слідче управління Нацполіції.

Згідно з матеріалами справи, декан юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка (Гриценко І.С.) та наближені до нього особи, зокрема, й Бугров з метою отримання неправомірної вигоди у великих розмірах налагодили схему незаконної видачі документів про отримання вищої освіти іноземним та українським громадянам.

Вони приймали та вели супровід студентів до отримання ними дипломів про вищу юридичну освіту.

На цій схемі фігуранти заробили щонайменше декілька мільйонів доларів.

Серед так званих студентів — іноземні громадяни, які у період навчання, заліків та екзаменів навіть не перебували на території України.

При цьому саме Бугров як проректор з науково-педагогічної роботи підписував накази про рух студентів денної та заочної форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст та магістр. Бугрову світить відповідальність передбачена ст. 367 КК України (Службова недбалість). Однак з урахуванням інших історій, покарання може бути значно серйозним.

Читайте також:  Что такое Спирулина и в чем польза от ее приема

Відомі і факти звинувачення Бугрова у сексуальних домаганнях. Так, навесні 2011 року мали місце домагання щонайменше до двох студенток філософського факультету з боку професора Бугрова. Про це йде мова у публікації на сайті Wikibaza.

Примітно, що якраз у той період часу офіційна дружина Бугрова Ольга Руденко працювала на цьому ж філософському факультеті.

А згодом на цей же напрямок вступив син Бугрова — Мирослав.

Зазначимо, що це не перший випадок харасменту в КНУ імені Тараса Шевченка.

У 2019 іншого викладача КНУ імені Тараса Шевченка Петра Романенка, який працював в Інституті біології та медицини, звільнили після звинувачень у домаганнях.

Примітно, що комісію для перевірки інциденту очолив сам Володимир Бугров, який і погодив звільнення Романенка.

Нагадаємо, наприкінці серпня Міністерство освіти та науки України оголосило конкурс на заміщення посади ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *