Бізнес, Злочинність, Новини, Політика, Суспільство

Штепа тероризує бізнесменів Слов’янська, прикриваючись іменами Ахметова і Новинського

Скандально відома колишня мер Слов’янська Неля Штепа знову намагається отримати контроль над містом. При цьому вона стверджує, що її нібито підтримують олігархи Рінат Ахметов і Вадим Новинський. 

Кілька міських підприємців розповіли, що Штепа вимагає від місцевих бізнесменів платити їй внески і погрожує, що після своєї перемоги на виборах помститься всім, хто відмовляється її зараз підтримати фінансово. За її словами, грошовий внесок в її компанію і публічна заява про її підтримку – єдині умови, які дозволять продовжувати бізнес в Слов’янській ОТГ.

Об этом сообщает FIB

Разом з тим достеменно відомо, що Ахметов і Новинський відмовили Штепі у співпраці і ніяким чином її не підтримують. Більш того, за даними джерел, про пропозицію Штепи на адресу Ахметова і Новинського відомо в Офісі Президента. З олігархами навіть провели бесіду про неприпустимість фінансування подібних маргінальних особистостей.

Тим часом поки спонсором Штепи є тільки колишній мер Слов’янська Валентин Рибачук, який також відомий, як «Валик – откатик». Він хоче стати смотрящим Слов’янська і головним куратором освоєння бюджету міста. Однак власних грошей на кампанію у нього не вистачає, і він придумує фантастичні історії про підтримку Ахметова і Новинського. Два афериста, які вже остогидли Слов’янську плетуть інтриги і кошмарять бізнес.

Цим шарлатанам вдалося залучити до своєї афери кримінального авторитета Олега Недаву, який залишився політично безхазяйним. Після краху його патрона Петра Порошенка і самого Недави на парламентських виборах, він шукає новий політичний дах і вже почав давати гроші на бенкет – кампанію Штепи. Втім, велика частина коштів осідає в кишенях самої Штепи. При цьому ніяких гарантій, що люди Недави потраплять зі Штепою до міськради, вона не дає, і в майбутньому планує просто «забути» про те, що він її підтримував.

Читайте також:  «Штутгарт» планирует выкупить клаусулу Гирасси за 20 млн евро

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *