Новини, Політика, Статті, Суспільство

Туалет Пашинського: в Олевську автовокзал — без вбиральні через програш кандидата на виборах

Обіцяний Пашинським громадський туалет на автовокзалі в Олевську на Житомирщині відсутній.  Облаштувати вбиральню обіцяли 2 роки тому — напередодні парламентських виборів. Сергій Пашинський вибори програв – залишив на згадку недобудований туалет.

Недобудовану вбиральню на автовокзалі в Олевську називають “туалетом Пашинського”. Фото: скриншот

Пашинський залишив автовокзал Олевська без вбиральні. Так помстився жителям за те, що не підтримали його на виборах 2 роки тому. Тепер недобудову у місті називають «туалетом Пашинського».

Про це розповів координатор ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв. Він показав місце, де мали урочисто відкрити вбиральню до виборів.

«2 роки тому перед виборами почали активно будувати цей туалет. Оголосили виборцям, що побудують. Викопали яму, поставили ось цю плиту, щось ще зробили. Але на цьому все і закінчилося. Сергію Пашинському на цих виборах не пощастило – переміг інший кандидат. І доробляти він, я так розумію, не збирається. Це місце так і називається: “Туалет Пашинського”», — розповів Ігнатьєв.

Користувачі в інтернеті жваво коментують відео.

«А тот, кто победил, не хочет достроить туалет? Это же его округ! Или люди, как барашки, хотят на шару силоса и зрелищ», — цікавляться користувачі соціальних мереж.

Завзачимо, автовокзал міста Олевськ — єдиний в Україні, де немає громадського туалету.

Нагадаємо:

  • Ще у 2019-му році на сайті «Підслухано в Олевську» порушували питання про необхідність будівництва цього туалету. Перевезення в Олевському районі монополізовані ТОВ «Рім — Богдан», однак ця компанія не виявила бажання посприяти в будівництві громадського туалету.
Фото: скриншот
  • На виборах до Верховної Ради України у 2019 році Сергій Пашинський балотувався у 64 окрузі.
  • Депутати Олевської міської ради на 45 сесії (10.10.2019) проголосували за рішення виділити гроші на оплату проєкту будівництва «туалету Пашинського» біля автовокзалу на вул. Київській.
  • На офіційному сайті ОТГ 11 липня мерія оголосила про початок будівництва туалету та навіть пригнала екскаватор, який вирив яму. Там же зазначено, що будівництво туалету проводиться «Благодійним Фондом Сергія Пашинського» спільно з мерією міста Олевськ. На той момент в мерії не було технічної документації на початок будівництва.
  • «Стаття на офіційному сайті громади — це грубе застосування адміністративного ресурсу на підтримку кандидата», — прокоментували тоді місцеві активісти.
Читайте також:  Борис Баум: сколько потратил на зачистку интернета лоббист российского бизнеса?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *