Новини, Політика, Суспільство

“ЄС” виключила депутата Харківської облради Дорошенка з фракції за порушення мовного закону

“Європейська Солідарність” у Харківській області виключила депутата Олександра Дорошенка з фракції за порушення мовного закону.

Засідання депутатів обласної фракції “Європейська Солідарність”, на якому ухвалили таке рішення, відбулося в четвер, 4 березня, повідомила пресслужба партії.

На засіданні розглядалася ситуація, пов’язана з виступом депутата Олександра Дорошенка в сесійній залі мовою держави-агресора з подальшим ігноруванням зауважень з боку депутатського корпусу, інформують в пресслужбі партії.

“За підсумками зібрання у зв’язку з відсутністю аргументованих пояснень та розбіжністю ідеологічних засад між Дорошенком та партією було вирішено виключити депутата з фракції за порушення Закону про мову для застосування в подальшому процедури імперативного мандату”, – йдеться в пресрелізі.

Нагадаємо, Дорошенко сьогодні виступав на сесії ХОР під час розгляду питання про виконання програми соціально-економічного розвитку і говорив російською. Колеги зробили депутату зауваження і попросили говорити державною.

У відповідь він сказав, що розмовлятиме “тією мовою, якою почуває себе краще і впевненіше”. Після цього в сесійній залі пролунав сміх, а дехто аплодував.

Читайте також:  Настенная акустика: особенности использования

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *