Здоров'я, Суспільство

Роман Левицький – як змінилася пластична хірургія: «Ніхто не вірить, що вода з капустою та лимоном позбавляє вас від зморшок»

з0 років тому переважна більшість пацієнтів пластичної хірургії в світі хотіла, щоб їх операції залишалися таємницею. Зокрема, коли мова йшла про грудні імплантати, паціенти були стурбовані тим, що це сприйматимуть як “якусь хитру махинацію. Тоді  пацієнти перш за все хотіли розсудливості та конфіденційності.

Тепер відбулась 180-градусна трансформація, наразі пацієнти «очікують, що ми будемо робити фотографії, і вони хочуть їх опублікувати», — розповідає пластичний хірург Роман Левицький.

За даними Естетичного товариства, американці витратили на всі естетичні процедури 9,3 мільярда доларів, або приблизно 7,6 мільярда євро, у 2020 році проти 8,2 мільярда доларів у 2019 році. TikTok хештег #plasticsurgery має понад 6,8 млрд переглядів, а популярні сторінки в соціальних мережах, такі як @celebplastic, @celebrityplastics та @celebbeforeafter в Instagram, присвячені виключно зображенням знаменитостей до і після (хоча вони цього не роблять) як правило, мають докази того, що ці знаменитості мали пластичну процедуру; (вони працюють на припущеннях).

Доктор Роман Левицький говорить що соціальний мережі, особливо сторінки знаменитостей та впливових людей, “зменшили страх щодо пластичної хірургії та медичної естетики”. Особливо після цього важкого року, «прозорість та автентичність стали соціальною валютою – ніхто не вірить, що вода з капустою та лимоном рятує вас від зморшок», – каже доктор Левицький.

Частина нового відображення естетичних покращень стосується статусу: ви кажете, що можете не відставати від Кардашьян, коли отримуєте такі пластичні процедури, як вони.

Але треба розуміти що у знаменитостей є тренери, спеціальні дієти та косметичні втручання, щоб виглядати так, як вони виглядають, але це не питання. Це цей постійно зростаючий ідеал краси, якого ніхто не може досягти без роботи, і пластична хірургія все більше стає частиною цієї тепер вже стандартної процедури краси – говорить доктор Левицький

Читайте також:  Как купить машину на вторичном рынке и не прогадать?

Дослідженя виявляють вагомі докази того, що використання соціальних медіа пов’язане з негативним сприйняттям себе, а дослідження, проведене серед понад 200 жінок у віці від 18 до 25 років, показало, що збільшення використання Instagram пов’язане з більшою самооб’єктивацією та порівнянням із зовнішністю знаменитості.

Однак необхідні дослідження на більш різноманітних зразках та інших платформах соціальних медіа.

Але відбуваються зміни. Як зазначає доктор Левицький хоча деякі з його пацієнтів раніше приносили фотографії знаменитостей, на яких хотіли бути схожіми, тепер вони приносять естетично покращені зображення власних облич. “Це частина прозорості та автентичності: люди хочуть виглядати як найкраща версія себе”.

Але після року ізоляції та життя, з впливом  екранів більше, ніж взаємодією з людьми, чи можливо, що наша реальність була зруйнована настільки глибоко, що ми навіть не знаємо, як виглядають справжні обличчя?

“Ми майже виключно займаємось цим віртуальним світом, тому імідж стає важливішим, ніж реальне життя”, – говорить доктор Левицький. «Ми ніколи не зможемо виглядати з фільтрованим селфі: ви ніколи не будете виглядати як персонаж аніме. Ми повинні це абсолютно розуміти “

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *