Здоров'я, Суспільство

Рейтинг пластичних хірургів України

Рейтинг пластичних хірургів України

Приймаючи рішення про проведення пластичної операції, слід віддати себе до рук відповідного пластичного хірурга, який гарантує бажаний результат процедури, а також безпеку. Ми можемо мати наслідки роботи з недосвідченим лікарем протягом усього життя. Отже, що слід враховувати під час виборів пластичного хірурга?

Як правильно вибрати пластичного хірурга?

Пластична хірургія відноситься до однієї з областей медицини, тому таке лікування має проводити лише лікар відповідної кваліфікації. Перш ніж ми вирішимо працювати з конкретним пластичним хірургом, переконайтеся, що:

1. Він має міжнародний сертифікат авторитетних навчальних закладів, реконструктивної та естетичної хірургії.
2. Має досвід проведення цікавих для нас процедур пластичної хірургії – окремі області пластичної хірургії вимагають різних навичок – операції на носі , операції на грудях і т.д.. Так що пластичні хірурги можуть мати різні напрямки
3. з нас може сприймати красу по-своєму. Те, що подобається одним, може не сподобатися іншим. Це дуже важливо у разі пластичної хірургії.

Як оцінити естетичне відчуття пластичного хірурга?

Насамперед слід порівняти фотографії його пацієнтів до та після процедур. Для цього варто порівняти результати різних лікарів. Розглянемо пацієнтів, які мають схожі нами фізичні характеристики і борються з аналогічними проблемами. Якщо ми вирішимо зробити операцію на грудях, давайте пошукаємо пацієнтів зі схожою будовою тіла та подивимося, як хірург підходить до проблеми. Таким чином ми подбаємо про те, щоб наш зір та бачення лікаря співпадали.

Вибір пластичного хірурга – про що варто пам’ятати?

Вибираючи пластичного хірурга, давайте виберемо того, що нам подобається і якому повністю довіряємо. Тому важливо, яке враження він справив на нас під час зустрічі. Також дуже важливі персонал та місце, де проводитиметься процедура. Наша безпека багато в чому залежить від анестезіолога та клініки. Пам’ятайте, що акредитовані операційні оснащені найважливішими системами життєзабезпечення у разі ускладнень під час процедури.

Читайте також:   Вова Морда – бандюк знову повертаються у годівниці великої митниці

Пластичний хірург також має надати нам інформацію про подальші візити після операції, а також про те, що робити після операції та про можливі ускладнення.

Читайте також:  Самые дорогие автомобили в истории

Ми склали рейтинг пластичних хірургів України з огляду на всі їхні професійні якості та досвід роботи.

1. Левицький Роман Миронович

Левицький Роман Миронович – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

2. Круль Юліан Петрович

Юліан Петрович – володіє хірургічними методами для відновлення правильного функціонування вен та артерій, а також виправлення естетичних дефектів. Займається реконструктивними методами лікування дефектів шкіри, лоскутарною пластикою, лікуванням базальноклітинного, плоскоклітинного раків шкіри, меланоми.

3. Храпач Василь Васильович

Храпач Василь Васильович Лікар найвищої категорії. Доктор медичних наук, професор отримав вищу кваліфікаційну категорію з хірургії. З 1993 року особливий професійний інтерес лікаря складають напрями пластичної та реконструктивної хірургії. Здійснює всі види пластичних, реконструктивних та естетичних операцій, у т. ч. по зміні статі. З 1993 по 1995 рік стажувався у Римському університеті La Sapienza. Займає посаду наукового керівника клінічної бази кафедри в Республіканській клінічній лікарні МОЗ України та професор кафедри хірургії Національного медичного університету імені О. О. Богомольц

4. Бредіхін Сергій Вікторович

Бредіхін Сергій Вікторович. Лікар має вищу категорію і більше 20 років здійснює операції на черевній порожнині, видаленням грижі при пахових, пупкових, стегнових грижах із застосуванням ендопротезів, висічення келоїдних рубців, видалення доброякісних утворень молочної залози, розтин карбункулів та фурунку шкіри.

5. Донець Євген Георгійович

Донець Євген Георгійович. Пластичний хірург – дійсний член Американської Академії косметичної хірургії, Міжнародного та Всеукраїнського Товариства естетичної пластичної хірургії, AACS, ISAPS, ВАПРЕХ.

6. Ющенко Віктор Миколайович

Ющенко Вікторе Миколайовичу. Лікар найвищої категорії. Кандидат медичних наук, ЛОР вищої категорії, сфера професійної діяльності знаходиться у галузі консервативного та ургентного оперативного лікування патології вуха, горла, носа різного походження (запального, інфекційного).

7. Юрченко Денис Олександрович

Лікар найвищої категорії. Пластичний хірург, лікар вищої категорії, займається проведенням операцій із збільшення грудей, проводить отопластику, блефаропластику, пластику живота, ліпосакцію, пластику жіночих зовнішніх статевих органів тощо.

8. Харків Андрій Леонідович

Харків Андрій Леонідович. Лікар найвищої категорії. Висококваліфікований пластичний хірург, який має великий досвід роботи, визнаний одними з найкращих у своїй професії. Підтвердженням цього є безліч міжнародних сертифікатів і дипломів, а також позитивних відгуків вдячних пацієнтів. Протягом багатьох років працює на благо своїх пацієнтів, щоб допомогти повернути віру в себе, підвищити самооцінку та із задоволенням дивитися на своє відображення у дзеркалі. Лікар займається контурною пластикою, ринопластикою, корекцією молочних залоз, підтяжкою, ліпосакцією.

9. Журавель Олексій Юрійович

Журавель Олексій Юрійович. Займається оперативним ургентним лікуванням хвороб горла, носа, вуха, гортані, шиї та суміжних областей. Також проводить діагностику ендоскопом та хірургічне лікування проблем шиї та голови. Був стажером у зарубіжних країнах: у Польщі та Німеччині. Приділяє час не лише медичній практиці, а й робить внесок у наукову діяльність – є доповідачем та учасником 12 конференцій, автором 14 наукових праць.

10. Заїка Олександр Вікторович

Заїка Олександр Вікторович. Лікар найвищої категорії. Олександр Вікторович є Членом Обласних та Всеукраїнських асоціацій лікарів-хірургів, володіє технікою проведення лапароскопічних операцій, операцій з видалення грижі, відкритих операцій у проктології, ендокринології, малій хірургії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *