Бізнес, Статті, Суспільство

5 корпоративних подарунків, які реально сподобаються людям

У корпоративному світі подарунки є знаком уваги. Вони настільки увійшли в наше життя, що їхня відсутність уже вважається моветоном.

Скромні і недорогі сувеніри з логотипом які незамінні для проведення промоакцій та корпоративних заходів ви знайдете на сайті https://prioritet.com.ua/uk/529-korporativni-podarunki-nabori. Потрапивши до потенційних клієнтів, ці непомітні олівці, кулькові ручки та кишенькові календарики понесуть за собою інформацію про вашу фірму. І в якийсь момент виявляться в потрібному місці і в потрібний час для прийняття рішення саме в вашу користь!

Але корпоративні сувеніри мають дві великі проблеми:

  1. багато хто з них не використовується, тому що не має жодної функціональної цінності;
  2. ті, що мають функціональну цінність, наприклад, календарі та підставки для канцелярії, дарують багато компаній, а тому підвищується ризик того, що подарунок буде переданий або зовсім викинутий.

Як результат, мета подарунка – завжди нагадувати про вас як про надійного партнера – не досягається.

Підвищити цінність корпоративних сувенірів можна, подарувавши те, що реально затребуване. Ось дещо приблизно, які напевно сподобаються вашим партнерам та клієнтам.

Брендований плед-сумка

Практика показує, що такі пледи часто тримають у машині на випадок, якщо власник поїде на пікнік чи пляж. Тоді цей плед можна дістати, розстелити та зручно влаштуватися на природі. Як правило вони довго служать своїм господарям, а логотип завжди нагадує про компанію і створює про неї враження, як про бренд, що піклується про своїх клієнтів.

Надувна подушка для подорожей у чохлі з логотипом

Така подушка має великий плюс – вона майже не займає місця і затребувана в будь-якому виді транспорту. У відрядженнях її можна брати із собою у літак, поїзд, автобус. При подорожі на машині її можна тримати для пасажирів та дітей, які часто засинають у дорозі і яким потрібно правильно тримати голову, щоб вона не бовталася на купинах та при стартах-гальмуваннях.

Читайте також:  Что нужно знать про имплантацию зубов

Логотип компанії на подушці також нагадуватиме про турботу бренду про клієнта.

Брендовані ялинкові іграшки

Звичайно, брендовані ялинкові іграшки вже багато хто дарує. Але й тут можна виділитись, додавши в подарунковий набір не просту, а дерев’яну іграшку. А якщо ще не розфарбовувати її, а дати можливість розфарбувати іграшку дітям клієнтів та партнерів, то подарунок набуде додаткової цінності. І логотип компанії не завадить вішати іграшку на ялинку щороку.

Складна сумка-шопер

Купувати пакети у магазині – це не екологічно. У Росії, особливо у великих містах, тренд на розумне споживання та турботу про довкілля. Тому багато хто прагне ходити в магазини зі своїми сумками.

Брендована складна сумка-шопер майже не займе місця в сумочці та рюкзаку і стане чудовим символом прояву турботи про навколишнє середовище.

Парасолька складна у футлярі

Парасолька буває потрібна і навесні, і влітку, і особливо восени. Футляр дозволить зручно його переносити і в разі потреби туди можна покласти мокру парасольку, щоб він не намочив рюкзак або сумку. Тільки не тримайте мокру парасольку у футлярі занадто довго – це може призвести до її псування.

Логотип компанії краще розміщувати не на самому зонті, а на футлярі – так буде вищою ймовірність, що клієнт буде його регулярно використовувати і дякувати компанії за такий корисний подарунок.

Висновок

Вибрати цікавий корпоративний подарунок важко, але можна. Ми вважаємо, що оптимальним буде подарунок, який реально можна використати в житті та який не подарують вашому клієнту ще 10 інших компаній. Тоді саме ваш презент асоціюватиметься з вашою компанією. А якщо подобається подарунок, то підсвідомо подобається бренд;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *