Бізнес, Статті, Суспільство

Різні способи друку

Існує багато різних типів доступних методів друку, які щороку вдосконалюються. Для кожного типу методу відповідають різні потреби чи вимоги. Це означає, що ви можете вибрати техніку друку, яка найкраще підкреслить ваші продукти чи послуги. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про різні типи друку та про те, чим вони відрізняються один від одного. Ми рекомендуємо звернутись до сайту друкарня Львів де ви отримаєте якісні послуги з різних видів друку.

Офсетний (літографічний) друк

Офсетний друк також відомий як літографічний друк, метод літографічного друку існує протягом століть. Прогрес у технологіях цифрового друку стрімко розвивається в галузі. Однак літографічний друк все ще залишається популярним вибором для високоякісного друку великих обсягів.

Як це працює

Сучасний літографічний друк передбачає створення друкарських форм, які оброблені таким чином, що під час нанесення чорнила вологі ділянки без зображення відштовхують чорнила на масляній основі. Іншими словами, масло і вода не змішуються. Чорнила на масляній основі прилипають лише до зображень, які необхідно надрукувати. Отже, чорнило переноситься на гумову ковдру та тисне на папір, коли вона протягується через апарат.

Створення цих друкованих форм означає значні кошти та час, щоб підготувати роботу. Таким чином, літодрук не є економічно ефективним, і ми не рекомендуємо його для невеликих тиражів.

Переваги літографічного друку

 • Найбільш економічно ефективний процес друку для великих тиражів (вартість одиниці продукції зменшується зі збільшенням кількості)
 • Гнучкість щодо паперу, розмірів і текстур
 • Дозволяє найширший діапазон передачі кольору
 • Неперевершена якість зображення
 • Поліпшення можливо за допомогою спеціальних або точкових чорнил

Цифровий друк

Цифровий друк — це чотирикольоровий метод відтворення, який використовує електронні файли (наприклад, PDF-файли) і кольорові точки для створення зображення за допомогою тонера або чорнила. На відміну від літодруку, вам не потрібні друкарські форми, і менше витрачається хімікатів і паперу. Це робить його одним із найпопулярніших видів друку.

Читайте також:  Кислотні пілінги vs. механічні скраби: що краще для вашої шкіри?

Як це працює

Цифровий друк використовує інший підхід до літографічного друку. Він включає збірку зображень і підготовку їх до друку зі складного набору чисел і формул. Ці зображення захоплюють пікселі, а оцифроване зображення контролює нанесення чорнила, тонера та експозицію, щоб відтворити зображення, яке ви хочете надрукувати.

Цифрові принтери, як правило, струменеві або тонерні. Струменеві принтери створюють зображення, наносячи крихітні краплі чорнила на поверхню паперу для створення зображення. У принтерах із тонером використовується дрібний порошок на основі пластику для отримання менших крапок, ніж у струминних принтерах. Друкований матеріал також виходить сухим.

Переваги цифрового друку

 • Економічний для невеликих тиражів
 • Менше початкового налаштування
 • Швидкий час виконання
 • Жодного додаткового часу на висихання – робота виготовляється в готовому форматі
 • Дозволяє персоналізувати – додавання змінних даних, таких як порядковий номер, ім’я чи адреса
 • Менше витрачання чорнила, оскільки чорнило наноситься лише на ті частини, які потрібно надрукувати. Це більш екологічно безпечно, а також скорочує процес очищення пластин після друку

Друк на вимогу

Друк на вимогу (POD) — це модель електронної комерції, яка дозволяє продавати індивідуальні продукти. Ці продукти друкуються лише після того, як хтось розмістить замовлення. Люди також називають це «друком за вимогою». З цим типом друку ви не тримаєте жодних фізичних запасів. Натомість ви реєструєтеся на платформі POD, яка за вас піклується про друк і процес виконання. Це дозволяє друкувати одиничні або невеликі тиражі. POD не поширений у Південній Африці, тому якість книг POD може бути нижчою від книг, надрукованих за допомогою літографічних або цифрових методів.

Як це працює

Коли ваші книжкові файли підготовлені та відформатовані для друку (включно з передньою та задньою обкладинками, корінцем і вмістом книги), вони надсилаються на цех виробництва книг і зберігаються. Книгодрукарня приймає замовлення, друкує та зв’язує книги, а також пакує їх для доставки читачеві.

Читайте також:  Валерий Кондратюк и его афера. ТОВ «БК КБР», хранилище ядерного топлива в Чернобыле — «Гроші сп***жені»

Переваги друку на вимогу

 • Постійно зберігає назви в наявності
 • Дозволяє різноманітність
 • Друкує будь-яку кількість копій, яка відповідає вашій загальній маркетинговій стратегії книги та/або особистому вибору
 • Усуває необхідність зберігання
 • Зменшує фінансовий ризик
 • Дозволяє легко оновлювати існуючі назви

Майте це на увазі, обираючи спосіб друку

Різним типам методів друку підходять різні вимоги до друку. У зв’язку з цим, вибираючи спосіб друку, слід враховувати кілька міркувань.

Це може допомогти вам вибрати спосіб друку:

Вага матеріалів Загалом більшість цифрових пресів працюватимуть з папером вагою від 80 г/кв. м до 300 г/м², тоді як літодрукарські машини із задоволенням працюватимуть від 60 г/м² до 500 г/м².
Тип матеріалів Цифрові друкарські машини більш обмежені щодо типів матеріалів, на яких вони можуть успішно друкувати. Деякі матеріали з сильною текстурою друкуються не дуже добре, а глянсовий папір також може вийти трохи «плоским», якщо зображення повністю покривається. Літографічні преси мають набагато більший вибір доступних матеріалів, які, як правило, дешевші, якщо вибрати спеціалізований склад.
Довжина пробігу Цифрові друкарські машини більше підходять для менших тиражів, як правило, від одного відбитка до приблизно 1000-2000 (хоча ця цифра буде змінюватися залежно від конкретної специфікації завдання).
Час виконання Загальноприйнято вважати, що цифровий друк виконує завдання швидше, ніж літодрук, оскільки не потрібно готувати завдання чи виготовляти пластини.
якість Історично вважалося, що літодрук забезпечує найкращу якість, і хоча це все ще стосується багатьох специфікацій завдань, якість цифрового друку зараз настільки висока, що в більшості випадків важко відрізнити.
Колірна гамма Якщо для високого рівня точності відтворення потрібні певні точкові кольори [Pantone], тоді літодрук є найкращим варіантом.
Персоналізація [Змінні дані ] Цифровий друк можна персоналізувати. Це робить кожен відбиток унікальним для одержувача – наприклад, у кампанії прямої поштової розсилки ім’я одержувача може бути включено до дизайну, що збільшить відсоток відгуків.
Металеві чорнила Металеві фарби не надто добре відтворюються під час цифрового друку – найкраще дотримуйтеся літографії
УФ лакування УФ-лакування погано лягає на вироби з цифровим друком – краще дотримуйтесь літо.

 

Читайте також:  Босс GM: Tesla пока впереди в электромобилях, за $30 000-40 000 она не будет прибыльной до 2030 года

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *