Бізнес, Статті

Купити робочий одяг в Україні

Компанія «Tog Trade» пропонує купити робочий одяг оптом та в роздріб для застосування у промисловій сфері, приватних підприємствах, установах з різними напрямками господарської діяльності.

Власна виробнича база, використання якісних матеріалів та фурнітури, вибір моделей за широким діапазоном розмірів, фасонів та кольорового виконання позбавлять вас від клопоту з пошуком товару належної якості для екіпірування робочого персоналу.

Робочий одяг – найпопулярніші види

Специфіка виробничої діяльності та умови довкілля враховуються при виготовленні спецодягу. Свої індивідуальні показники є в кожного з видів цієї продукції.

Літній варіант

Для пошиття застосовуються бавовна і інші натуральні компоненти. Таким модифікаціям властиво збалансоване поєднання легкості та міцності. До основних вимог користувачів відносяться також несприйнятливість до зминання, стійкість до частих прань, швидке висихання без додаткового теплового впливу.

Якісний літній робочий одяг обов’язково повинен мати хорошу гігроскопічність і вентильованість. У спекотний період людина не повинна відчувати дискомфорту та незручностей під час виконання своїх обов’язків. Найбільш поширені модифікації – це напівкомбінезони, костюми, халати, футболки, комбінезони, головні убори, жилети, шорти та штани, куртки.

Зимовий робочий одяг

Головні вимоги до виробів цієї категорії – вологостійкість, максимальна утепленість, здатність забезпечити захист від вітру, можливість дихати. Представлені в нашому каталозі продукції зразки мають масловідштовхувальні властивості, легко чистяться від бруду і швидко висихають.

Як матеріал виготовлення зазвичай використовуються тканини змішаного складу з натуральних і синтетичних компонентів. Силікон, що застосовується як утеплювач, повинен відповідати стандартам щільності не нижче 200 г/м2.

Захисні моделі

У багатьох сферах виникає потреба придбати робочий одяг у форматі костюмів та жилетів з нанесенням маркування флуоресцентної фарби. Подібні зразки додатково поділяються на вологозахисні та сигнальні вироби.

Читайте також:  Секс одяг і товари для дорослих

Свої особливості мають модифікації захисного вигляду для персоналу, що працює на виробництві з високою температурою, з різними хімічними складами – лужними, кислотними, продуктами нафтопереробки.

Навіть за високої якості матеріалу та пошиття такі вироби періодично потрібно змінювати, щоб забезпечити безпеку персоналу. Вигідна ціна робочого одягу в інтернет-магазині «Тог Трейд» дозволить заощадити значні кошти при закупівлі такого необхідного для будь-якого виробництва екіпірування.

Переваги спецодягу нашої компанії

Різноманітність асортименту задовольнить потреби персоналу, який виконує будь-які обов’язки. Головний критерій при виготовленні кожного представленого зразка – людина повинна відчувати абсолютну свободу в рухах та не відчувати незручності у найскладніших ситуаціях.

Плюси Вашого рішення купити спецодяг в Україні в нашому інтернет-магазині полягають у наступному:

 • максимальний захист від забруднень при роботі на відкритому повітрі, у виробничих цехах, на будівельних об’єктах, в агропромислових підприємствах та інших місцях з високою ймовірністю забруднити або пошкодити одяг;
 • відмінне покриття всіх частин тіла – тулуба, рук, ніг. Наявність додаткового шару тканини не дає втрачати тепло за мінусової температури зовнішнього середовища;
 • добротний робочий одяг легко очищається від пилу і бруду, що потрапив на нього, зручний у пранні. Тому такі вироби відносяться до економічно вигідних та ефективних зразків захисту від впливу зовнішніх факторів;
 • комфортність носіння позбавляє відчуття скутості під час виконання робочих заходів;
 • універсальність сфери використання робочого одягу

Робочий одяг використовується в багатьох різних сферах, від промисловості до сільського господарства та будівництва. Він також може бути використаний для особистого використання, наприклад, для роботи в саду або гаражі.

Деякі приклади сфер використання робочого одягу включають:

 • Промисловість: Робочий одяг використовується для захисту працівників від небезпек на робочому місці, таких як хімічні речовини, небезпечні машини та обладнання. Він також може допомогти запобігти опікам, подряпинам та інших травм.
 • Сільське господарство: Робочий одяг використовується для захисту фермерів від несприятливих погодних умов, таких як дощ, сніг і сонце. Він також може допомогти запобігти травмам, які можуть виникнути при роботі з тваринами або машинами.
 • Будівництво: Робочий одяг використовується для захисту будівельників від небезпек на будівельному майданчику, таких як падіння, травми від падаючих предметів та забруднення. Він також може допомогти запобігти опікам від сонця та інших травм.
 • Особисте використання: Робочий одяг може бути використаний для особистого використання для захисту від небезпек, таких як хімічні речовини, небезпечні інструменти та обладнання. Він також може допомогти запобігти травмам, які можуть виникнути при роботі в саду або гаражі.
Читайте також:  Плата за звільнення. Кому Офіс Генпрокурора році виплатив понад 20 млн грн

Переваги універсальності робочого одягу включають:

 • Зручність: Робочий одяг може бути використаний в різних ситуаціях, що забезпечує зручність і комфорт.
 • Економія: Робочий одяг можна використовувати повторно для різних цілей, що допомагає заощадити гроші.
 • Безпека: Робочий одяг може допомогти захистити працівників від травм і небезпек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *