Бізнес, Статті

Чого слід очікувати від SEO-агентства?

Ведення бізнесу – одне з найефективніших завдань, що забирають багато часу у світі. Але для того, щоб зробити ваш бізнес успішним, іноді вам потрібна невелика допомога експертів, особливо в такій сфері як пошукова оптимізація та просування сайта.

Зрештою, якщо ваш бізнес не може бути знайдений Google або вашими клієнтами в Інтернеті, чи справді він існує? Однак жодні два SEO-агентства не пропонують вашому бізнесу однаковий підхід. Знаючи, чого очікувати від авторитетної компанії, яка займається пошуковою оптимізацією, ви переконаєтеся, що ваші кровно зароблені гроші та дорогоцінний час – це ресурси, які використовуються належним чином.

Перш ніж наймати SEO-компанію, вам слід вивчити наступне:

Послужний список

Одна з перших речей, про які ви повинні дізнатися, перш ніж зупинятися на одній із компаній, – це авторитетний послужний список. Для SEO-компанії необов’язково мати справу із великими клієнтами; малий і середній бізнес також робить свій внесок у цінний послужний список. Без цієї інформації неможливо визначити, чи справді агентство може досягти того, що, за його словами, може.

Щомісячний звіт

Якщо ви платите гроші за допомогу в SEO, можливість оцінити успіх (або його відсутність) кожного зусилля має вирішальне значення для спрямування розвитку вашої оптимізаційної кампанії, щоб ви могли бачити, які стратегії працюють добре.

Реалістичний бюджет

Реалістичний бюджет визначається розміром ваших цілей. Наприклад, якщо ваша мета – збільшити онлайн-продаж на 20% протягом наступних 3 місяців, подумайте, скільки ви готові інвестувати для цих результатів. Взагалі кажучи, чим більша мета, тим дорожчою вона може бути. Також майте на увазі, що ви отримуєте те, за що сплачуєте; надто маленький бюджет може завдати більше шкоди, ніж користі, вплинувши на ваш рейтинг чи використовуючи дешеву тактику. Або це буде дуже довго…

Читайте також:  Учасник секс-скандалів та корупційних схем Бугров може очолити КНУ імені Шевченка

Чіткі очікування

Перш ніж підписувати договір, переконайтеся, що обидві сторони ясно розуміють, чого прагне досягти. Реалістичні та ясні очікування – це ті, що досягаються через певні проміжки часу, а не одна велика кінцева мета. Інтервали дозволяють як компаніям, які займаються пошуковою оптимізацією, так і клієнтам, залишатися на правильному шляху при розробці дієвих кроків, які дають можливість коригувати, якщо певна частина кампанії йде не так, як планувалося.

Відсутність 100% гарантій

Бійтеся SEO-компаній, які пропонують стовідсоткові гарантії. Жодна шанована SEO-компанія не скаже вам чітко, чого саме вони можуть досягти, тому що правда полягає в тому, що SEO завжди є непередбачуваним; ми можемо тільки сподіватися на кращі результати, дотримуючись етичного та правильного маркетингу в пошукових системах. Якщо компанія обіцяє вивести вас на першу сторінку Google за кілька тижнів, це надто добре звучить, щоб бути правдою.

Джерело: Ixtlan.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *