Бізнес

Бухгалтерські послуги в Києві

Історія ПАРАГРАФа розпочалася 16 вересня 2005 року, коли Наталія Лисенко відкрила свою бухгалтерську компанію в Харкові. За шість років розвитку компанія стала досить успішною, що в 2011 році відвідали ще дві пов’язані компанії.

У 2013 році було засновано ТОВ “ПАРАГРАФ.UA”, що розширило географію послуг компанії на столицю, Київ.

У 2019 році Приватне підприємство «Бухгалтерська компанія «ПАРАГРАФ» визнано лідером 2018 року в Національному бізнес-рейтингу України, де вони посіли перше місце серед усіх підприємств Харківської області за показником «Комплексна оцінка фінансової стабільності».

У 2023 році група компаній «ПАРАГРАФ» налічує 23 фахівців у своїй команді та надає свої послуги по всій території України, включаючи міста, такі як Харків, Київ, Ужгород, Мукачево, Кременчуг та багато інших.

Послуги:

Аутсорсинг бухгалтерського обліку – це вигідний вибір для вашої компанії. Ми візьмемо на себе створення первинних документів, включаючи рахунки, платіжки та договори з партнерами, у всій сфері бухгалтерії.

Наша команда фахівців готова взяти на себе розрахунок зарплати, податків і вкладів у соціальні фонди, а також вести всі інші облікові записи для вашої компанії.

Ми проводимо розробку, підготовку та здачу звітності в усіх напрямках, щоб ви були впевнені у відповідності вашої компанії всім вимогам законодавства.

Взаємодія з податковою службою, статистичними управліннями та регулярними зверненнями по платежах – ми візьмемо на себе цю важливу роботу, щоб ви могли спокійно зосередитися на вашому бізнесі.

Наша компанія гарантує ефективне бухгалтерське діловодство і надає відповіді на всі запити, пов’язані з бухгалтерськими документами, щоб ваша компанія завжди була під контролем і в порядку.

Ведення обліку у приватних підприємців – це важлива складова їхнього успіху. Ми візьмемо на себе ведення обліку по розрахункових рахунках, щоб ви могли керувати фінансами вашого бізнесу без зайвих турбот.

Читайте також:  Скільки коштує Tesla Model 3 у Європі?

Наша команда експертів готова надавати послуги з подання звітності для приватних підприємців, допомагаючи зберегти вас у відповідності до всіх податкових і фінансових вимог.

Оформлення трудових договорів і кадрових документів з працівниками – це наша спеціалізація. Ми забезпечимо правильну документацію та допоможемо вам виконати всі необхідні процедури.

Нарахування заробітної плати – це важливий процес для підприємців. Ми зробимо це для вас, забезпечуючи справедливу і чеську виплату для ваших співробітників.

Сплата податків і зборів – це обов’язкова частина ведення бізнесу. Ми допоможемо вам правильно розраховувати і сплачувати дані, забезпечуючи фінансову стабільність вашого підприємства.

Отримання витягу з реєстру платників єдиного податку – це важливий крок для приватних підприємців. Ми візьмемо на себе цю процедуру, щоб ви могли легко отримати статус платника єдиного податку і спростити своє бухгалтерське обслуговування.

Реєстрація фізичних осіб-підприємців (ФОП) та юридичних осіб .

Консультування та аудит: ініціативний аудит – це індивідуальний підхід до оцінки ризиків і персоналу, який спрямований на забезпечення надійності та ефективності управління вашими бізнес-операціями.

Експрес-перевірка стану обліку.

Консультації з оподаткування

Наша професійна команда з експертами в галузі реорганізації юридичних осіб повністю здійснить будь-яку форму реорганізації, забезпечуючи правовий порядок та дотримання всіх вимог законодавства.

Ліквідація підприємницької діяльності

Повне припинення підприємницької діяльності. Перевірка документації, обліків, підготовка пакета документів для вилучення компанії з Єдиного держреєстру.

Зміна керівника юридичної особи

Оформлення документації по зміні директора.

Реєстрація змін, що відбулися (зміна директора юрособи) в Держреєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Правові послуги

Проведення консультацій та надання широкого спектру послуг з правових питань.

Відновлення бухгалтерського обліку.

Комплекс дій, які направленні на відновлення роботи компаній, приведення до ладу документації та налагодження звітності.

Читайте також:  Кушнір Ігор Миколайович

Оцінка бізнесу.

Аналіз компанії та визначення його вартості. Під час експертної оцінки враховуються всі активи: нерухомість, обладнання, машини, запаси на складах, вкладення фінансів, нематеріальних активів.

Філіали в Україні.

У 2023 році у групи компаній “Параграф” працює три філіали:

м. Харків, вул. Дарвіна, б. 6, 10 під’їзд                м. Харків, вул. Сумська, б. 108, оф. 1

м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, б. 7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *