Статті, Суспільство

Яким буде навчальний рік-2024 у Київській області

У новому навчальному році 2024/2025 у Київській області не повинно бути жодної школи, де навчання проводиться виключно дистанційно. Таку заяву зробив очільник Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслан Кравченко під час засідання, присвяченого підготовці до нового навчального року. Цю інформацію оприлюднили новини Вишгорода, посилаючись на слова чиновника.

Головним питанням засідання було завершення будівництва та капітального ремонту укриттів у навчальних закладах області. Кравченко підкреслив важливість забезпечення безпеки учнів і наголосив, що до початку навчального року в регіоні буде завершено капітальний ремонт восьми укриттів. Планується, що до кінця 2024 року ще дванадцять споруд будуть повністю відремонтовані.

Зараз тривають роботи з ремонту укриттів у 107 освітніх закладах області, з яких 25 проходять капітальний ремонт. Усі поточні ремонти мають бути завершені до початку вересня, зазначає “Вишгород Онлайн”, адже тоді школи могли б безпечно розпочати новий навчальний рік у змішаному або очному форматі.

Руслан Кравченко попередив, що якщо з 2 вересня учні не зможуть відвідувати школу через відсутність або неналежний стан укриттів, субвенції, виділені на їх забезпечення, будуть перерозподілені на користь інших об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які активно працюють над реалізацією своїх проєктів. Він також наголосив, що терміни підготовки до нового навчального року вже добігли кінця, і в області не повинно залишитися шкіл, які функціонують виключно дистанційно.

За словами Кравченка, у минулому навчальному році близько 97% шкіл Київської області працювали в очному або змішаному форматі. Він підкреслив, що завдання забезпечити безпечні умови навчання для всіх учнів залишається пріоритетним, і необхідно докласти максимум зусиль для завершення всіх необхідних робіт у визначені терміни.

Таким чином, Київська область готується до початку нового навчального року, зосереджуючи зусилля на створенні безпечних умов для очного та змішаного навчання, що дозволить учням повернутися до шкільних класів у максимально безпечному середовищі.

Читайте також:  Як вижити в СІЗО – інструкція

Нагадаємо, раніше в навчальних закладах був дефіцит укриттів та деякі школи Київщини застосовували змішаний графік навчання. Також у Міністерстві освіти і науки очікують, що 80-85% шкіл почнуть навчання в очному форматі або частково дистанційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *