Суспільство

Як підібрати зачіску під тип обличчя?

Для чоловіка зачіска та стрижка – це важливі “представники” зовнішності, які формують перше враження про чоловічу половину. Форма обличчя грає одну з головних ролей у виборі стрижки та зачіски. При першому контакті між перукарем і клієнтом відбувається зчитування зовнішнього вигляду, а особлива увага падає на риси та форми обличчя.

Професійні майстри барбершопу https://zirulnik.com/ створили спеціальний гайд, завдяки якому можна швидко вирахувати риси обличчя клієнта, та вибрати відповідну чоловічу стрижку. Також, барбери можуть допомогти вам навчитися комбінувати під себе різні зачіски та стрижки. В результаті чого, ви отримаєте привабливий зовнішній вигляд із власною родзинкою.

Як підібрати зачіску чоловікові під тип обличчя?

Раніше ми обговорили те, що барбери-професіонали створили спеціальну класифікацію, яка допоможе вибрати правильну стрижку або зачіску. Отже, давайте обговоримо як підібрати зачіску під форму особи за методикою фахівців?

Кругле обличчя

Подібні риси особи мають перевагу перед іншими типажами в тому, що вони мають вилиці округлої форми, круглу щелепу та однакові пропорції обличчя. Чоловікам з такою формою обличчя необхідно вибирати стрижки та зачіски, які подовжуватимуть обличчя.

Так що, ваш вибір разом з барбером повинен зупинитися на виголених скронях з боків і невеликим об’ємом на маківці. Подовжити обличчя допоможуть зачіски з рваною чубчиком, разом з кучерявим і текстурним волоссям на маківці. Приміром, помпадур разом із андеркатом, або просто класичний помпадур. А якщо ви віддаєте перевагу бороді, то в комбінації з нею підійде зачіска їжачок. Також вам варто зупинитися на повністю виголеній голові та густій бороді.

Читайте також: ТОП-5 чоловічих стрижок на 2023 рік.

Овальне обличчя

Овал завжди безпрограшний варіант. Якщо ви є володарем гарного овалу, то перед вами відкритий світ із багатьма варіантами зачісок та стрижок. У чому перевага цієї форми особи? Найголовніше — загострення рис обличчя, чого багато хто прагне. Ну а приємний бонус у тому, що у вас великий спектр вибору у зачісках та стрижках, а головне у їх комбінації.

Читайте також:  Estischool: Школа за британською програмою в Кракові - детальний опис

До актуальних та трендових зачісок для овалу відносять такі зачіски як їжачок, квіфф або андеркат, помпадур та фейд. Пам’ятайте, що міксуючи ці зачіски ви отримаєте неповторний і чудовий вигляд. Борода та вуса з будь-яким з варіантів комбінуватимуться. Порада: вчасно звертайтеся до свого барбера, який допоможе вам тримати всі лінії у правильній формі.

Квадратне обличчя

Квадрат має загостреності, які притаманні чоловічій формі — підборіддя, що виступає, квадратний лоб і прямі риси. Під квадратні риси обличчя підійде абсолютно все, головне намагатися пом’якшувати форми зачісок.

Барбери рекомендують зупинити свій вибір на таких чоловічих стрижках як їжачок, comBover, кроп, помпадур, фейд, андеркат чи бокс. Також рекомендується вибирати зачіски, які мають об’єм, текстурність і звичайно поголені боки.

Прямокутне обличчя

Прямокутна форма обличчя має свої особливості, які відрізняють її від багатьох інших – довгастість з однаковою пропорцією чола, підборіддя та вилиць. Якщо ви є представником таких форм, то вам потрібно робити такі стрижки та зачіски: їжачок, бокс та будь-яка зачіска з чубчиком. Акцент повинен бути на м’якості та невеликому обсязі. Якщо з перерахованого вам нічого не подобається, то можна зупинитися на канадці або британці, наприклад в комбінації з comBover.

Трикутне обличчя

Трикутні форми обличчя мають вишуканість, виразність і унікальні риси. Тут переважають стрижки з великим обсягом як на маківці, так і на боках. Вам стане гарним варіантом зачіски з пишною чубчиком, проділом, який виділить ваш лоб і пом’якшить підборіддя. Вам варто звернути увагу на такі зачіски, як бокс, цезар з фейдом, помпадур або квіфф.

Серцеподібне обличчя

Загострене підборіддя, широке чоло та щоки — все властиво для серцеподібної форми. Які ж підійдуть стрижки? В основному це об’ємні стрижки з боків, що допоможе розкрити віскі і зробити їх ширшими, візуально загострити підборіддя та вилиці.

Читайте також:  Вакансии на стройке во Франкфурте-на-Майне: исследуйте возможности роста

Звичайно, щетина з бородою ідеально поєднуватимуться з такою формою обличчя, з чоловічими рисами та зачісками для цього типажу. Краще придивитися до таких варіантів зачісок як фокс хоук, андеркат або квіфф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *