Статті, Суспільство

Як навчити дитину малювати на планшеті

Якщо вам не подобається, що дитина проводить багато часу граючись на планшеті, можна змінити курс її інтересів запропонувавши безглузду гру перетворити на творчий процес. Як це зробити? Записатися на онлайн курс до школи “Хамелеон”, де дитина зможе навчитися малювати на планшеті із задоволенням та великим інтересом.

Для вивчення уроку знадобиться звичайний або графічний планшет та стилус. Далі ваша дитина покроково навчиться робити стильні та сучасні малюнки за допомогою вчителів, які пояснять принцип діджитал арту від самих основ.

Чому малювати на планшеті корисно та цікаво

Життя не стоїть на місті, постійно змінюється. Так само змінюються інтереси та хобі кожного наступного покоління. Все що було цікаво нам, може зовсім не викликати інтересу у наших дітей. Водночас нам може бути зовсім незрозумілим те, що подобається їм. Але не спішіть цькувати дитину та обривати її ідеї та пориви. Адже сучасні діти більш продвинуті та відкриті для всього нового ніж їх батьки.

Саме цьому вони навчаться на онлайн курсах малювання за допомогою звичайного планшету. Дитина зможе поєднати улюблений пристрій з корисним захопленням, яке може їй знадобиться надалі, наприклад, при пошуку роботи або при навчанні в художній школі чи інституті.

На курсах діджитал арту використовується основна програма Procreate, але також можна використовувати інші програми, такі як Infinite Painter, Krita, Autodesk SketchBook, PaintTool SAI, FireAlpaca, ibis Paint X, Tayasui Sketches, Artrage, Corel Painter.

Програма курсу включає:

  • прості форми, тінь та світло;
  • основи перспективи;
  • малюнок побутових предметів;
  • пейзаж та міський пейзаж;
  • ботанічний скетчінг: квіти, листя;
  • фуд-скетчінг;
  • портрет;
  • фігуру людини.

Тільки уявіть якою буде щасливою та вдячною дитина, коли вона зможе реалізувати свій творчий потенціал та втілити усі свої ідеї за допомогою планшету. Такі курси розвивають не тільки творчі здібності, а також знайомлять дитину з цифровим світом та програмуванням, що дуже буде корисним для неї. Учні курсу навчаться розуміти більш складну техніку, тонкощі при малюванні людського тіла, пошарово розберуть складність пейзажів та зможуть малювати популярні малюнки-скетчі, які користуються дуже великою популярністю для ілюстрацій листівок та логотипів на одязі.

Читайте також:  Погіршення здоров'я внаслідок недоліків у розвитку котів і собак: Діагностика та лікування

Встигніть записатися в онлайн школу “Хамелеон” вже зараз, щоб розпочати навчання в відведений час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *