Суспільство

Як написати вступ до магістерської роботи?

Люди, які вже залишили позаду такий етап свого життя, як підготовка та захист випускної кваліфікаційної роботи знають всі нюанси підготовки робіт такого типу й точно нізащо не погодяться ще раз пройти його. Адже випускна кваліфікаційна робота – письмова праця, яка потребує чимало часу та особливої ​​уваги до себе. Особлива складність, як це не дивно, полягає у написанні вступу до магістерської роботи. У цій частині необхідно прописати актуальність, мету дослідження, завдання дослідження, методологію.

Так, в актуальності магістерської необхідно прописати, чому підготовка роботи представляє інтерес для науки, які практичні та теоретичні питання необхідно вирішити у процесі написання. Також у цій частині згадуються науковці, які вже проводили дослідження у певній галузі та роботи яких були використані для підготовки роботи. Щоб усе виглядало красиво та чітко, необхідно насамперед проаналізувати величезний пласт літератури. Наприклад, вказуючи список авторів необхідно не просто дати перелік їх прізвищ, необхідно згрупувати їх за позиціями та поглядами, типами наукових робіт тощо. Тут варто ще й зазначити, що самих авторів необхідно згадувати в алфавітному порядку.

При визначенні мети дослідження слід бути максимально лаконічним. Мета має бути сформульована чітко та зрозуміло в 1 (максимум 2) реченнях. Після позначення мети йдуть завдання. Тут теж є нюанси – завдання не повинні дублювати мету, підміняти її, виходити за її межі тощо. Вони мають бути послідовно та чітко викладені, і спрямовані на те, щоб вивчити ту чи іншу наукову проблему. Для опису завдань можна використовувати такі дієслова: вивчити, проаналізувати, досліджувати, класифікувати, визначити тощо.

Методологію можна писати як на початку роботи над магістерською, так і після закінчення. Як правило, чітких правил щодо цього пункту немає. Але зазвичай, спочатку методи класифікуються на загальнонаукові та спеціальні та послідовно викладається їх зміст.

Читайте також:  Табак для кальяна - виды, вкусы, производители, как выбрать

Уявіть, що це тільки до 5 сторінок тексту, а попереду ще вся робота, де вистачає своїх вимог. Саме тому, багато хто вирішує звернутися до фахівців та замовити магістерську роботу. Зробити це можна в компанії “Диплом центр”.

Скільки коштує магістерська?

Цінова політика компанії є цілком демократичною. Магістерська коштує близька 3180 грн (точна ціна узгоджується індивідуально та залежить від спеціальності, теми, бажаних строків виконання роботи та індивідуальних вимог кафедри вишу).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *