Статті, Суспільство

Вікна, що відкривають гармонію: ідеальне поєднання стилю і пейзажу

Усе частіше в новобудовах Києва та заміських елітних будинках можна побачити алюмінієві вікна. Сучасні та стильні, вони є ідеальним рішенням для панорамного скління. Якщо бажаєте цілий рік комфортно насолоджуватися чудовими краєвидами, вибирайте алюмінієві вікна з високим акустичним захистом і хорошими теплоізоляційними властивостями, що відповідають усім міжнародним стандартам якості.

Особливості алюмінієвих вікон

Вікна з алюмінієвого профілю мають камерну структуру та можуть бути «теплими» або «холодними»:

  • «теплі» вікна мають термічну прокладку, яка поліпшує рівень тепло- та звукоізоляції;
  • «холодні» вікна використовують для скління веранд, балконів і зимових садів.

Переваги вікон з алюмінієвого профілю

Алюмінієві вікна в Києві стрімко набирають популярність, адже мають багато вагомих переваг:

Довговічність

Вікна з алюмінієвого профілю можуть служити понад 25 років. Такого тривалого експлуатаційного терміну не має жодний інший матеріал. Навіть через десятки років алюмінієві вікна не втратять своєї функціональності та матимуть привабливий вигляд.

Максимум світла

У вікон з алюмінієвого профілю вузенька тонка рама, завдяки чому в приміщення потрапляє більше сонячного світла.

Міцність

Алюміній набагато міцніший за дерево та ПВХ, що дає змогу виготовляти надійні віконні конструкції будь-яких розмірів.

Екологічність

Алюмінієві вікна не виділяють шкідливих речовин і не мають неприємного запаху.

Безпечність

Алюміній — це пожежобезпечний матеріал, який не горить. Тому такі вікна ніколи не стануть причиною виникнення пожежі.

Простота використання

Вікна з рамою з алюмінієвого профілю не потребують особливого догляду. Достатньо час від часу їх мити з будь-яким мийним засобом для підтримання естетичного вигляду.

Стильний дизайн

Алюмінієвий профіль — сам по собі естетично привабливий матеріал. Він додатково може бути пофарбований у будь-який відтінок за допомогою анодування, порошкового фарбування або ламінування дизайнерськими плівками.

Читайте також:  WhiteBIT: пособники рашистов и спонсоры "русского мира": подробности

Як вибрати вікна з алюмінієвого профілю?

Щоб алюмінієві вікна в Києві служили максимально довго, важливо вибирати продукцію перевірених виробників. Одними з найкращих на ринку є такі бренди:

  1. Schuco — німецька компанія, що виготовляє технологічно досконалі віконні конструкції з максимальною прозорістю. У товарів цього виробника стильний та сучасний дизайн, витончений профіль і прихована фурнітура. Вони стануть прекрасним доповненням будинку, для якого потрібні панорамні вікна.
  2. Reynaers — провідний виробник алюмінієвих вікон, виробничі потужності якого розташовані в Бельгії. Продукція цього бренду представлена у понад 60 країнах світу. Це вікна нового покоління зі стильним дизайном.
  3. Ponzio — польський виробник, що спеціалізується на виробництві енергоефективних та естетично привабливих алюмінієвих вікон із хорошою теплоізоляцією. Бренд виготовляє вікна різної форми, зокрема аркові, трапецієподібні, круглі.
  4. Aluprof — це одна з найвідоміших компаній у Польщі з майже 70-річним досвідом, що виготовляє віконно-дверні системи різних розмірів із термоізоляцією. Бренд акцентує увагу на екологічності та безпечності своєї продукції.

Алюмінієві вікна — це сучасне високотехнологічне рішення для будинків, квартир та офісів, про яке ви точно не пошкодуєте. З їхньою допомогою можна зробити панорамне скління будівлі без додаткових імпостів. Такі вікна не бояться перепадів температур, вітру, дощу та надмірної вологості. Це оптимальний варіант для людей, які не хочуть міняти вікна кожні 5 років, а бажають одразу вибрати найбільш привабливий і практичний варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *