Статті, Суспільство

ТОП-5 помилок під час експлуатації автомобільних акумуляторів

З настанням холодів кожен автовласник має подбати про правильну зимову підготовку свого автомобіля, з особливим акцентом на аккумулятор, адже саме він забезпечує запуск двигуна в морозну погоду. Не дарма кажуть, що взимку аккумулятор – це серце автомобіля, від його “здоров’я” залежить надійність та готовність авто до експлуатації в холод. Якщо ви замислюєтеся про те, де можна купить АКБ в Києві, пам’ятайте, що на сайті makbc ви знайдете широкий вибір аккумуляторів по самій вигідній ціні в Києві.

Перевірка стану аккумулятора

Перш за все, необхідно перевірити стан вашого аккумулятора. Це можна зробити за допомогою мультиметра або відвідавши сервісний центр. Якщо напруга нижча за 12,6 вольт, аккумулятор потребує зарядки або, можливо, заміни.

Чистка клем та корпусу аккумулятора

Клеми та корпус аккумулятора слід ретельно очистити від окислень та забруднень, адже це може призвести до втрати контакту та ускладнення запуску автомобіля в холод.

Захист від морозу

Для захисту аккумулятора від екстремальних температур рекомендується використовувати спеціальні ізоляційні чохли, які допоможуть зберегти тепло і забезпечити надійний запуск двигуна навіть в сильні морози.

Підтримка заряду аккумулятора

У холодну пору року аккумулятор швидше втрачає заряд, тому важливо регулярно контролювати його стан і, при необхідності, підзаряджати. Це можна зробити за допомогою зарядного пристрою або підтримувати заряд, регулярно використовуючи автомобіль.

Перевірка та заміна аккумулятора

Якщо під час перевірки було виявлено, що аккумулятор виснажений або пошкоджений, краще не відкладати його заміну. Зверніть увагу на дату виробництва нового аккумулятора, адже з часом навіть не використовувані аккумулятори втрачають свою ємність.

Ще одним важливим аспектом є правильна утилізація використаних акумуляторів. Старі та зношені акумулятори необхідно утилізувати через спеціальні програми та сертифіковані пункти прийому.

Читайте також:  Злочевский Николай Владиславович как нефтегазовый барон, который живёт в свое удовольствие, оставил страну без денег

Висновок

Правильна зимова підготовка аккумулятора гарантує безпроблемний запуск автомобіля в холодну пору року. Не ігноруйте своєчасну перевірку та обслуговування аккумулятора, адже це забезпечить надійність та безпеку ваших зимових поїздок. І пам’ятайте, що якщо вам потрібно придбати новий аккумулятор, ви завжди можете замовити його на сайті makbc, де вам запропонують аккумулятори по самій вигідній ціні в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *