Статті, Суспільство

Технічне устаткування для якісного обслуговування ГБО

Проведення послідовного, правильного та ефективного обслуговування ГБО потребує великого досвіду, практики та використання професійного обладнання. Наприклад, компанія Motor Gas у Києві застосовує дороговартісний стенд та спеціальні вузькопрофільні набори інструментів, які допомагають швидко здійснити перевірку всіх систем автомобіля, вчасно виявити несправності та легко їх усунути в обумовлені проміжки часу. Спеціалісти стверджують, що ціна встановлення газу на авто слугує показником беззаперечної якості й надійності устаткування.

Використовуючи на СТО спеціальне діагностичне обладнання, майстри можуть правильно підготувати ТЗ до початку монтажу, визначити потенційні похибки у роботі, здійснити комп’ютерну діагностику та швидке «додаткове» налаштування окремих пристроїв, а також провести комплексну перевірку відповідно до встановлених правил та регламентів.

6kq_nMDVPgI100ScmUUvRZh86sricIeCHDDvKrzE-0y_GDe03LlE3AmNxe2veobfTqb58j-qtDCVdgjJbmTZ5mB19MprqWf97xPLOzHTN3-JUBZBZFvsUBYmyI4vzF_p6Tkub_bIh7oYduTimD3ZChg

Саме таких рекомендацій та норм неодмінно мають дотримуватись СТО, що спеціалізуються на встановленні та обслуговуванні ГБО. Особливо детально слід перевіряти рівень роботи газової системи, що були монтовані іншими станціями технічного обслуговування, у тому числі за межами країни (наприклад, на авто, пригнаних з США, Кореї, європейських країн, де діють інші норми та правила використання газобалонного устаткування).

Серед найнеобхідніших інструментів на сервісі, спеціалісти виділять такі:

  1. Динамометричний стенд. За його допомогою майстри можуть проводити будь-які статичні чи динамічні навантаження на авто.
  2. Газоаналізатор – сучасний інструмент, що дозволяє вимірювати кількість газів та шкідливі речовини.
  3. Димогенератор – один із найважливіших приладів, яким здійснюється пошук витоків газу (при впуску/випуску), перевірка системи рециркуляції газових парів.
  4. Тестер для діагностики робочого стану газових форсунок, визначення основних показників та стану відхилень від стандартних норм, а також відносно кожної форсунки.
  5. Стенд для перевірки й очистки бензинових форсунок – апарат, за допомогою якого майстри точно визначають стан форсунок, при необхідності здійснюють їх відновлення.
  6. Стенд для очистки газових форсунок – використовують для ультразвукового очищення зазначених елементів.
  7. Осцилограф Постоловського – незамінна річ у автосервісі.
Читайте також:  Как носить женский брючный костюм четырьмя разными способами

6kfEe8Mm8hre4lmucJ97Hm9ZrlMCw4gOu1HXJpxHlffWnms5V6U7eYxCOOVTGKXGq_WIQ5OTXf_65sJ0XSkHyXbUnd5OYUdCgFdemFTCZ1CFK6E7rR_s6ZIlCHxEOUKvtoz8mCnLdBs0CuKJAre879k

Результати роботи пристроїв точно фіксуються за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення та слугують основою для визначення стану ГБО і надання чітких рекомендацій з усунення несправностей. Всі отриманні відомості за результатами комплексної діагностики надаються автовласникам у вигляді акту виконаних робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *