Бізнес, Статті

Star-hydraulic – комплекти гідравліки для ваших тягачів

Компанія star-hydraulic – дає змогу купити комплект гідравліки за хорошими цінами та відмінної якості в Києві та Україні. На сайті організації можна підібрати обладнання для таких тягачів: Mercedes, Renault, Iveco, Isuzu, MAN, МАЗ, ТАТА, Scania, KAMAZ, DAF. Гідравліка доступна також для самоскидів та іншої спец. Техніки.

Сумніватись в якості не доводиться, адже вся техніка сертифікована і має всі необхідні документи. На сайті представлені кращі вітчизняні та зарубіжні бренди виробників комплектуючих. Це стане запорукою довгої та надійної служби комплектів.

Широкий асортимент якісних комплектів гідравліки від «Star-hydraulic»

Гідравлічний комплект – це асортимент спеціального обладнання, яке призначене для встановлення на різноманітну техніку, таку як тягачі та інша спеціалізована техніка, з метою розширення її функціональних можливостей. Цей комплект дозволяє тягти причепи, напівпричепи, а також несамохідну техніку, що застосовується у сферах комунального господарства, сільського господарства, будівництва, ремонту доріг та інших галузях.

Гідравлічна система забезпечує:

 • Підняття та опускання кузова для вивантаження його вмісту.
 • Можливість встановлення додаткового обладнання, такого як кран-маніпулятори, комунальні щітки, снігові відвали, автокрани та інші.
 • Ефективність у системах рівномірного розгладжування та ущільнення сміття в сміттєвозах та інших пристроях для збору сміття.

Чому варто розглянути нову гідравліку

У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в країні, може з’явитися спокуса зекономити і купити вживану гідравлічну систему. Ціна на таке обладнання може приємно здивувати своєю доступністю. Проте варто попередити вас від такого вибору. Оскільки вживані запчастини можуть мати свої недоліки:

 • великий знос;
 • приховані дефекти внаслідок неправильної експлуатації;
 • обмежений ресурс роботи через недостатнє технічне обслуговування;
 • можуть вийти з ладу в непередбачуваний момент;
 • часті поломки або неправильна робота (не на повну потужність).
Читайте також:  Як почати займатися спортом в Києві із спорт простором APOLLO NEXT

Замість цього краще придбати новий комплект гідравліки і встановити його за допомогою кваліфікованих фахівців на сертифікованій СТО. Чому? Тут декілька важливих аргументів:

 • надійність та тривала ефективність;
 • гарантія від виробника, сервісне обслуговування та професійні консультації;
 • офіційне підтвердження походження деталі та її комплектації, можливість заміни в разі потреби.

Головне – переконатися в оригінальності придбаного товару.

Щоб трохи зекономити при покупці гідравліки для машин, можна звернутися до офіційних дилерів виробників або пошукати акційні пропозиції серед продавців. Співпраця з представниками великих компаній може допомогти зменшити вартість нового агрегату без втрати якості. Також можна розглянути китайські аналоги замість гідравліки з США чи країн Європи, що також буде вигідним варіантом за ціною. Наприклад, в нашому асортименті STAR-HYDRAULIC представлені вітчизняні бренди, які нічим не поступаються імпортним аналогам, що є вигідною альтернативою для раціонального використання коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *