Новини, Статті, Суспільство

Скільки коштуватиме iPhone 15 Pro Max? Якою буде ціна флагмана Apple

Немає сумніву, що iPhone 15 Pro Max буде дорожчим за свого попередника. На скільки саме? Усі сигнали вказують на те, що на ринку США ціна може зрости на 200 доларів. Чому так, невже Apple така жадібна? Фахівці AVIC.UA проаналізували останні витоки інформації з цього питання, та діляться ймовірними варіантами ціноутворення Айфон 15 Про Макс, зокрема, в Україні.

Чому зросте ціна iPhone 15 Pro Max?

За інформацією DigiTimes і аналітика Люка Ліна, чергове подорожчання айфонів неминуче. Зростання ціни відбувається на тлі зниження світового попиту на смартфони, що ще більше проявиться в другій половині 2023 року.

Є чотири основні причини збільшення цифр на ціннику 15 Pro Max.

  1. Використання титанової рами. Це не може бути дешевим. Рамка додасть 15 Айфон Про Макс міцності та, водночас, зробить пристрій легшим.
  2. Перископічна камера. Вперше в айфонах з’явиться об’єктив зі значно кращим масштабуванням, ніж коли-небудь. Якщо попередник 14  Pro Max мав 3-кратне максимальне оптичне зближення, то новинка пропонує 10-кратне. Отже, фото будуть значно більш деталізовані та реалістичні. Подібне рішення свідчить про те, що Apple зосереджується на диференціації своїх моделей Pro.
  3. Перехід на роз’єм USB-C замість Lightning (на вимогу ЄС). Таким чином, заряджати айфон та обмінюватись даними стане простіше з причини універсальності підключення.
  4. Процесор A17 Bionic. Айфон iPhone 15 Pro Max стане першим телефоном Apple з чипсетом 3 нм: до 30% продуктивнішим та до 10% більш енергоефективним за попередників.

Загалом, Apple скоротили виробництво айфонів у порівнянні з попереднім роком, і тепер iPhone 15 Pro Max відіграє ключову роль. Це явний сигнал того, що Купертино роблять ставку на цю найдорожчу модель. За попередніми прогнозами, iPhone 15 Pro Max можуть бути щонайменше на 100 доларів дорожчими за своїх попередників.

Читайте також:  Ангерт Александр Анатольевич - криминальный король Одессы пытается зачистить информацию о своей недвижимости в Лондоне

Скільки коштує 15 Pro Max iPhone?

До офіційного представлення флагмана Apple говорити напевне немає сенсу. Можна спрогнозувати, скільки коштує 15 iPhone Pro Max, виходячи з практики минулих років. Отже, в найдешевшому варіанті (128 ГБ внутрішньої пам’яті) ціна моделі буде 1299$. Кожна наступна ітерація додаватиме до вартості + 100-200 доларів США.

Якщо, незалежно від ціни, ви плануєте купити iPhone 15 Про Макс, зробіть попереднє замовлення на AVIC.UA. В цьому магазині новинка з’явиться одною з перших – поки інші чекатимуть, ви вже будете користуватись найкрутішим смартфоном сьогодення.

Айфон 15 Про Макс: очікувана ціна в Україні

Розглянемо можливі сценарії. Якщо ціни на основному ринку Apple, в Сполучених Штатах, зростатимуть, можна очікувати підвищення цін в інших країнах. Однак варто зазначити, що ситуація в Україні наразі виняткова. Війна, інфляція, падіння економіки… Все це впливає і впливатиме на ціноутворення, зокрема, 15 iPhone Pro Max. За найкращого сценарію вартість флагмана підвищиться на $100. У гіршому випадку ціна базового iPhone 15 Pro Max (128 ГБ) може подорожчати на $200 відносно попередника. А конфігурація 15 Про Макс Айфон на 1 ТБ – до 1800-2000 доларів США.

Айфон 15 Про Макс: дата виходу

Презентація лінійки iPhone 15 запланована на 12 вересня 2023 року. Початок заходу о 10:00 годині за тихоокеанським часом – о 20:00 за київським. Проте може бути й інший сценарій, коли iPhone 15 Pro Max взагалі не покажуть, а перенесуть його анонс на пізніше. Деякі інсайди виокремлюють передноворічний період, інші – 2024 рік. Чи станеться так, чи презентація топового айфона відбудеться найближчим часом, дізнаємось за кілька днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *