Новини, Суспільство

Що входить в монтажний комплект тензодатчика

Такий елемент вагового обладнання, як монтажні вузли тензодатчиків, відіграють важливу роль у конструкції. Вони забезпечують оптимальні умови експлуатації давача. Підібрати правильний комплект тензодатчика також важливо, як і сам датчик. Тим більше, що, залежно від призначення, він може мати різні конструктивні та функціональні особливості. Наприклад, є монтажні вузли з еластомером. Вони застосовують у конструкціях, у яких експлуатація пов’язана з наявністю вібраційних чи ударних навантажень. Також можна придбати монтажні вузли із захистом від перекидання. Зазвичай їх використовують у бункерних, конвеєрних чи силосних вагах.

Ми розповімо, що загалом входить до монтажного комплекту тензодатчика, а купити ці вузли можна через каталог Keli в Україні: https://keli.ua/mounting-units. Причому ціна напевно вас порадує.

Монтажні вузли з еластомером, захистом від перекидання Keli в Україні

Комплектація монтажного вузла тензодатчика відрізнятиметься залежно від його призначення. Однак у комплекті напевно будуть монтажні пластини та елементи кріплення. Якщо пристрій із захистом від перекидання, у комплектації також будуть спеціальні захисні елементи. Шарнірні комплекти включають маятникову систему для гасіння коливань. Монтажні вузли з еластомером неможливі без еластомірної опори.

При виборі комплекту монтажного тензодатчика важливо враховувати:

  • найбільшу межу зважування;
  • матеріал виготовлення;
  • кількість опор;
  • особливості експлуатації.

Правильно підібрані монтажні вузли гарантують коректну роботу датчиків, а отже – і всього вагового обладнання.

Купити монтажні вузли тензодатчиків за найкращою ціною

Щоб купити монтажний комплект тензодатчика в Україні з еластомером або захистом від перекидання, рекомендуємо звернутися до компанії Keli. Однойменний каталог легко знайти онлайн. В асортименті представлені всі види монтажних вузлів тензодатчиків, причому розраховані на різні навантаження. Зверніть увагу, що Keli пропонує не тільки високоякісні комплектуючі ваг власного виготовлення. Ви також можете звернутися за послугою виготовлення вагового обладнання під ключ. Фахівці працюють із промисловістю, логістичними компаніями, сільським господарством. Приклади готових робіт на сайті Keli.

Читайте також:  Виды тонировок и бронепленок на авто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *