Бізнес, Статті

Що вказує на зношування заднього амортизатора на вантажівках МАН

Для вантажного автомобіля дуже важливим є своєчасне ТО. Це пов’язано з комерційним призначенням транспортного засобу, а також з його вагою та габаритами. Легкова машина, яка їздить зі зношеним заднім амортизатором або іншими запасними частинами, теж є фактором ризику, але наслідки дорожньо-транспортної пригоди та інших неприємностей у рази менші. Тому слід ретельно стежити за станом транспортного засобу ТІР. Адже великогабаритний учасник дорожнього руху може спричинити справжню катастрофу на трасі, якщо транспортний засіб втратить керування. До того ж зірвані терміни доставки вантажу – прямий шлях виплати неустойки.

Ми розповімо, як зрозуміти, що для вантажівки MAN настав час підбирати новий задній амортизатор або інші запчастини МАН. А купити їх в Україні, навіть якщо місто, в якому ви проживаєте, – не Київ, можна через онлайн каталог «Алтіс-Авто»: https://altis-avto.com.ua/ua/g45229281-zapchasti-man.

Ознаки зношування заднього амортизатора вантажного автомобіля MAN

Зауважити, що такі запчастини МАН, як задній амортизатор вантажівки, вийшли з ладу зовсім не складно. Це буде помітно, навіть якщо ви порівняно недавно отримали права на водіння для вантажного автомобіля. Серед основних ознак зносу цих запасних частин:

  • порушення керованості машини;
  • низька стійкість або навіть замети на поворотах;
  • поява тряски та вібрації;
  • зниження амортизації при їзді поганою дорогою;
  • «просідання» в той момент, коли автомобіль розганяється або гальмує;
  • розгойдування кузова;
  • швидке і нерівномірне зношування гуми.

Звичайно, задній амортизатор рідко виходить з ладу раптово. Тому достатньо звертати увагу на те, як поводиться вантажний автомобіль MAN при їзді, а також вчасно проходити технічне обслуговування.

Купити запчастини МАН для вантажівки в Україні

Зверніть увагу, що для вантажівки дуже важливо підбирати якісні запасні частини. Йдеться про вантажний автомобіль будь-якого бренду, не лише MAN. Щоб купити надійні комплектуючі, які можна перевірити за каталогами онлайн, рекомендуємо звернутися в компанію «Алтіс-Авто». Каталог цього інтернет-магазину включає найбагатший асортимент запчастин МАН, а також для інших вантажних автомобілів. Вигідні ціни, високий рівень сервісу та продумана система повернення та обміну – ось основні переваги «Алтіс-Авто».

Читайте також:  Схемы Гетмацева - угроза Зеленскому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *