Бізнес, Статті

Секрет здорових рослин: Вивчаємо ефективність сульфату магнію у сільському господарстві

Кристалічне добриво сульфат магнію Magplon7 – це унікальний препарат для покращення якісних та кількісних показників вашої культури. Завдяки своїй формулі, добриво надає рослинам необхідні поживні речовини, що допомагають підвищити врожайність продукції.

В чому особливості добрива?

Перш за все варто відмітити кристалічну форму добрива: сульфат магнію семиводний – легкорозчинне мінеральне добриво, що дозволяє ефективно проводити позакореневе підживлення.Через що, відповідно, рослини отримуватимуть поживні речовини швидше, а витрати добрива будуть меншими ніж з прикореневим внесенням.

Сульфат магнію має кілька складників, кожен з яких має свої корисні властивості для рослин:

  • Магній (Mg): Магній виконує ключову роль у фотосинтезі, допомагаючи рослинам засвоювати світлову енергію та перетворювати вуглекислий газ і воду на глюкозу та кисень. Він також активує багато ферментів, необхідних для синтезу біологічно важливих сполук.
  • Сірка (S): Сірка впливає на формування білка в рослинах, що є важливим компонентом для росту та розвитку. Вона також бере участь у метаболізмі та захисті рослин від стресових умов.

field

Об’єднані разом, магній та сірка допомагають рослинам здійснювати фотосинтез більш ефективно, підвищують врожайність, забезпечують нормальний ріст та розвиток рослин, а також підвищують стійкість до стресових умов, таких як посуха та холод.

Також сульфат магнію може бути корисним для зниження pH рівня ґрунту, особливо в кислих ґрунтах. Це допомагає покращити доступність мінеральних елементів для рослин, що забезпечує їх оптимальний ріст і розвиток.

Особливості використання

Сульфат магнію можна вносити як коренево, так і позакоренево. Прикореневе внесення забезпечує постійне живлення рослин через корені, тоді як листова обробка дозволяє швидко впоратися з дефіцитом.

Рекомендується проводити позакореневе підживлення (по листу). Це дозволяє рослині отримати потрібні елементи живлення якомога швидше, що забезпечить максимально швидку дію добрива. Зазвичай рослини оприскують 1-2% розчином з нормою витрат робочої рідини 100 літрів на гектар. Але норми внесення залежать від поточного стану грунту (кислотність, попередньо внесені добрива, його структура і так далі). Тому норму варто враховувати індивідуально.

Читайте також:  Самоходный опрыскиватель и виды резервуаров для жидкости

Висновок

Використовуючи кристалічний сульфат магнію ви можете отримати здорові культури та  бажаний врожай зробивши грамотне, зважене вкладення. Дбайте про свої рослини та навколишнє середовище – це важливі складові в наш час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *