Статті, Суспільство

Осушувачі повітря: типи агрегатів та їх переваги

Усуваючи надлишок вологи з повітря, осушувач забезпечує багато переваг:

  • Покращує якість повітря в приміщенні — підтримка належного рівня вологості сприяє кращому здоров’ю та комфорту. Підтримує ідеального діапазону від 35 до 55 відсотків цілий рік.
  • Зменшує появу пилових кліщів, цвілі та цвілі — ці мікроорганізми процвітають у вологих умовах. Ящо осушувач повітря купити це допоможе усунути ці дрібні неприємності та неприємні затхлі запахи, які з ними пов’язані.
  • Полегшує респіраторні захворювання — перераховані вище мікроби також загострюють алергію та астму. Осушувач пригнічує їх ріст і додає додатковий ступінь фільтрації для мінімізації пилу для кращої якості повітря .
  • Зменшує утворення конденсату — водяні кульки, які утворюються на вікнах, свідчать про те, що рівень вологості у вашому домі занадто високий. Зменште вологість повітря, щоб ці маленькі краплі з часом не завдали великої шкоди, як-от гниття дерев’яних рам, плями або руйнування стін, зростання цвілі тощо.
  • Робить повітря комфортнішим — волога зберігає тепло, тому видалення надлишкової вологи робить приміщення прохолоднішим природним шляхом. Це означає, що ваш кондиціонер не працюватиме так часто або так довго, що зрештою заощадить витрати на охолодження.

Розмір має значення, коли справа доходить до контролю вологості

Потужність, з якою працює осушувач, залежить від того, скільки літрів води він видаляє кожні 24 години:

  • У невеликих приміщеннях, таких як шафи, де немає циркуляції або електрики, хімічний осушувач, наприклад силікагель або деревне вугілля, може ефективно видалити деяку кількість вологи. Додатковий бонус: осушувач поглинає вологу, тому не потрібно турбуватися про піддон для збору води.
  • Для невеликих місць, які час від часу стають вологими через дощ або проблеми з сантехнікою, хорошим вибором буде портативний осушувач повітря середньої потужності.
  • Для великих приміщень, таких як підвал або прибудова, яка не обслуговується вашою системою охолодження, або меншого приміщення, яке потребує швидкого сушіння, осушувач повітря великої потужності може контролювати вологість і покращувати ваш комфорт. Просто переконайтеся, що ви регулярно спорожняєте ємність для води та використовуєте захист від перенапруги, щоб забезпечити додаткове споживання енергії.
  • Для багаторівневого контролю вологості від стіни до стіни ніщо не зрівняється з високопродуктивним осушувачем повітря для всього будинку. Ці пристрої працюють із системою опалення та охолодження, постійно очищаючи повітря в приміщенні для ідеального комфорту. Більшість нових моделей є програмованими та зручно підключаються безпосередньо до дренажу.
  • Осушувачі повітря для бесейнів https://osushiteli.ua/uk/dlya-basseinov зменшать витрати на технічне обслуговування та ремонт басейну
Читайте також:  Однодиновая магнитола с GPS на Android

Правильні поради щодо вибору осушувача

Шум від роботи осушувача хвилює багатьох домовласників, оскільки звук кожної системи відрізняється в децибелах. Деякі звучать тихо, як «білий шум» при 55 децибелах, тоді як інші звучать як дратівливо гучна розмова при 67 децибелах. Пристрої для всього будинку, як правило, є найтихішим і, отже, найпопулярнішим варіантом.

Менше вологості з більшою ефективністю

Завдяки останнім технічним досягненням практично всі нові осушувачі є енергоефективними. Більшість також розроблені для автоматичного перезапуску в разі відключення електроенергії та мають функцію контролю замерзання, яка активується, якщо температура падає нижче 10 С градусів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *