Бізнес, Статті

Найпоширеніші зламання балансувального обладнання для шин

Сучасний автомобільний транспортний засіб є складною сукупністю елементів і систем, де кожна частина має бути справною, а їхня спільна робота – злагодженою. Тому навіть ті зламання, які здаються незначними на перший погляд, обов’язково необхідно усувати якнайшвидше. Зокрема серйозною проблемою є дисбаланс колеса. Така ситуація виникає внаслідок агресивного водіння, їзди бездоріжжям чи поєднання обох цих чинників. Ігнорування розбалансованості коліс призводить до серйозних наслідків. Найменшим з них є прискорене зношування гуми, яка, до речі, зовсім не дешева. Найсерйознішим – найвищий ризик дорожньо-транспортної пригоди. Адже дисбаланс коліс негативно впливає на керованість транспортного засобу.

Щоб вирішити проблему, необхідно звернутися на автосервіс, на якому є балансувальний станок для шин. Це такий верстат, який дозволяє визначити ступінь та напрямок перекосу, а також компенсувати дисбаланс за допомогою спеціальних вантажів.

Однак і саме балансувальне обладнання для шин часом виходить з ладу. У цій статті ми поговоримо про проблеми з верстатом, які найчастіше зустрічаються. А купити станок балансувальний для СТО в Україні за вигідною ціною можна через інтернет-магазин AD-Instrument: https://ad-instrument.com.ua/ua/g6582774-balansirovochnye-stanki.

Поширені поломки балансувального станка для коліс в автосервісі

Найчастіше після тривалого використання балансувального верстата для шин на СТО виникають проблеми з такими його елементами, як:

  • датчик обертання валу (забруднюються світлодіоди та фотоелементи);
  • електричне проведення (порушення ізоляції внаслідок механічного пошкодження);
  • давачі биття валу (один чи обидва).

Проте є зламання, які загрожують балансувальному обладнанню автосервісу, навіть якщо сам станок зовсім новий. Йдеться про перепади електрики. Вони виникають через відсутність чи несправність стабілізатора, а також у ситуаціях, коли загальна схема електроспоживання на СТО не продумана (адже від мережі працює велика кількість обладнання). Наслідком подібної проблеми стає вихід із ладу плат. Це може бути плата як харчування, так і управління. І це винятково дорога проблема.

Читайте також:  Каналізаційні насосні станції

Купити нові балансувальні верстати для шин можна через онлайн каталог AD-Instrument. Там є і інше якісне обладнання для автосервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *