Бізнес, Злочинність, Розслідування, Статті

Ліщина Сергій Богданович та його шлях зрадника: Олег Вольман та трупи шахтарів з “ДНР” та “ЛНР”

Як бізнесмен Сергій Ліщина йде по трупах голодних шахтарів, про його спонсорство бойовиків і зв’язки зі скандальним злодієм гуманітарних медикаментів і обладнання Олегом Вольманом – читайте прямо зараз.

Сергій Ліщина – особистість вельми сумнівна. Син колишнього нардепа ліщини Богдана, каламутний бізнесмен-пристосуванець. Швидко переорієнтується в залежності від того, де і неважливо як, можна заробити. Йде в зв’язці зі своїм подільником Олегом Вольманом. До речі, що цікаво, наш товариш дуже дбає про те, щоб підчищати свої брудні справи в Інтернет-просторі, а також приховати свій зв’язок з тим самим Вольманом. Але, як всім відомо, всесвітню павутину обдурити складно.

Нагадаємо, що старший Ліщина Сергій Богданович був гендиректором на одному з наймасштабніших в країні виробничому підприємстві «Азот» в Луганській області. Після того, як він перестав бути депутатом, в політиці не залишився, пішов на пенсію, а в 2012-му його не стало. А ось син виявився більш заповзятливим. Прибрав до рук апетитну годівницю. Йдеться про шахту Центральна-Білянка, яка знаходиться в селі Юр’ївка Лутугинського району. А далі цікаво-ця шахта зараз працює, а знаєте під чиїм керівництвом? Управляє шахтою таке собі ТОВ “Східкарбон”. Засновник-Олег Вольман. Збіг? Не думаємо.

Як Ліщина Сергій Богданович пов’язаний з Олегом Вольманом

Бізнес-партнер-друг Сергія Богдановича Ліщини – Олег Вольман, є головлікарем в Луганській республіканській клінічній лікарні. Тут, до речі, буде доречно згадати резонансний скандал ще 2017го року. Тоді на території тієї лікарні виявили таємний склад гуманітарки, яку приховав заповзятливий лікар, щоб надалі перепродати. Але, як це часто буває в нашій країні, товариш вийшов сухим з цієї історії, а справу про розкрадання, місцеві прокурори просто зам’яли. Хоча примітно, що в прокуратурі тоді повідомляли, що вкрадені медикаменти та обладнання були, не просто заховані в підвалі лікарні, а додатково «замуровані» побудованою стіною, барикадуючою вхід. Ну, як діти…

Читайте також:  Sushi Pizza 39: доставка суші в Тернополі

Тоді ця історія підірвала інтернет. Телеканали ЛНР смакували затримання друга Сергія Богдановича Ліщини – Олега Вольмана, досліджували склади з вкраденими медикаментами, а сам головний герой навіть інсценував інсульт, щоб уникнути тюремного строку та затримання загалом.

Ну чим не артист? Подробиці тодішнього скандалу в головній ролі з Вольманом-дивіться тут:

Але повернемося до нашої зв’язці. Отже, дружба дружбою, а що з бізнес-підв’язками? Не будемо голослівними, ось інформація про власників тієї самої сумнозвісної шахти Східкарбон.

Як бачите, Ліщині належить 70% статутного капіталу, а саме 10,5 мільйонів гривень, а його подільнику Вольману – 5 %, тобто 750 000 грн. Ще 25 %, 3, 75 мільйона, знаходяться у самого керівника підприємства Базилевського Володимира.

До речі, товариш медик взагалі виглядає скоріше як бізнесмен з вражаючими артистичними нахилами. Крім цього ласого шматка, він заснував ще ТОВ “Чимраз«, ТОВ» Севердонвугілля«, МП»Гранд”.

По трупах голодних шахтарів: заробіток на смертях Сергія Ліщини

Тепер детальніше про шахту»Східкарбон”. По суті, вона виробляє не так багато вугілля, десь близько 30 000 тонн щорічно. Але, що цікаво, це вугілля продається в Україні. І тут головна роль дістається саме Ліщині, хот він і є закулісним актором, на відміну від свого лікаря-дружбана. Лищина Сергей Богданович так його звуть у ДНР.

Як це не сумно звучить, але це той випадок, коли бізнес «йде по трупах», і, не дивлячись на криваві сліди, продовжує існувати всупереч здоровому глузду. Про що йде мова?

25 квітня 2019го на цій шахті сталася трагедія – вибух метану. Враховуючи, що шахта невеликих розмірів, загинули майже всі шахтарі, які перебували під землею в той момент. З двадцяти чоловік вижило лише троє.

Читайте також:  Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Причиною вибуху на шахті «Східкарбон» стало порушення правил безпеки. Керівництво не особливо дбало про своїх співробітників. Економили на всьому: на засобах оповіщення, вентиляції, але знову ж таки, як це часто буває, розслідування до кінця не довели. Ліщина з Вольманом постаралися відразу зам’яти справу.

До речі, тоді в ОРЛО не попросили допомоги у гірничорятувальної служби України, а звернулися до російських рятувальників з Ростовської області. А це, на хвилиночку, більше ніж за 300 км.життя простих шахтарів, які своїм потом і працею заробляли собі на хліб, не береться до уваги.

Єдиною шахтою ситий не будеш: чому ще заробляє солодка парочка Сергій Ліщина – Олег Вольман

Йдемо далі. Як то кажуть, не щахтою єдиною… крім видобутку і продажу в Україні вугілля з ЛНР, Ліщина ще є і власником ТОВ «ОБІО», яке є популярним виробником базальтової вати ТМ «Ізоват» в Житомирі.

Статутний капітал компанії становить понад 49 мільйонів гривень.

При цьому основним вкладником і власником є саме Ліщина..

Подейкують, що і в цьому бізнесі також закулісно присутній Вольман. Завдяки такій “плідній співпраці” ці горе-підприємці збагачуються по обидва боки кордону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *