Бізнес, Злочинність, Розслідування, Статті

Кличко вклав важелі впливу у закривавлені руки Карася

Скандально відомий праворадикал Євген Карась «кошмарить» забудовників, користуючись важелями, які вклала в його закривавлені руки міська влада.

Нещодавно лідер організації С14 увійшов до складу комісії з незаконних забудов при КМДА, що фактично забезпечило йому безперешкодний доступ до будмайданчиків столиці як до об’єктів наживи.

Прикриваючись громадськими ініціативами, Євген Карась разом з іншими членами  «неонацистського» угруповання вдираються на території забудов, влаштовують погроми та побиття, захоплюють ділянки та техніку, вимагаючи  від власників сплати за спокій.

Останній такий випадок зафіксовано наприкінці червня 2021 року в Деснянському районі столиці за адресою вул. Електротехнічна, 45, коли СІЧ спочатку знесла паркан, а потім «рейдернула»  дві одиниці будівельної техніки, заблокувавши єдиний виїзд з території.  За пропуск  вантажівки-трала та екскаватора, які, до речі, не належали забудовнику, а лише перебували в оренді,  Карась та його група підтримки вимагали $500.

Власнику техніки, після тривалих перемовин, вдалося сторгуватися на $300, які в гривневому еквіваленті було передано здирникам під прихований відеозапис.

Повне відео:

Здається, Кличко продовжує загравати з ультраправими, яких він ввів у муніципальну варту,  і продовжує цілком офіційно влаштовувати одіозних персонажів на «хлібні» місця.

Також, слід зазначити, що представники організацій, пов’язаних з ультраправої угрупованням С14, входять до громадських рад міністерств, які фінансують проекти структур, пов’язаних з радикалами. А участь “вождя” С14 в роботі ради при НАБУ, не виключено, забезпечує прикриття масштабної схеми по отриманню грошей з бюджету.

Тільки у  2020 році організації з «пулу» С14 отримали державного фінансування на понад 2 млн. грн.

У міністерстві молоді та спорту їх включили до списку проектів “національно-патріотичного виховання”, які отримали більше 260 тис. грн.

Читайте також:  Вадим Слюсарєв вивіз завод Азарова до Угорщини та веде бізнес із родичами нардепа Андрія Одарченка у США

У міністерстві культури розподілили 20 млн гривень з бюджету серед 165 проектів молодіжних і дитячих громадських організацій. В результаті конкурсу бюджетні кошти отримала, підлегла Карасю, “Освітня асамблея”, а також “Національний центр правозахисту”.

Від міністерства у справах ветеранів «січовики» отримали більше 1,3 млн грн. бюджетних грошей. Згідно з наказом міністерства, “Освітня асамблея” – 350 тис., “Союз ветеранів війни з Росією” – 600 тис., “Українська військова перемога” – 360 тис. грн .

Нагадаємо, що Євгена Карася і С14  звинувачували в тортурах людей за часів Майдану, однак цю справу, як і багато інших, було припинено.

Найгучніша справа, де фігурують члени С14, – вбивство 16 квітня 2015 року українського письменника і журналіста, колишнього шеф-редактора газети “Сегодня” Олеся Бузини.

Великий скандал викликало і визнання лідерів С14, що вони влаштовують свої акції, які часто переходять у побиття, за наводкою спецслужб. Один з відомих націоналістів Дмитро Резніченко прямо звинуватив Євгена Карася в роботі на СБУ. Незабаром після цієї публікації Резниченко сильно побили. Він заявив, що на нього напали люди з С14.

Ще один інцидент – в “С14” визнали, що напали на офіс “Просвіти” в Дніпрі і побили її активістів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *