Суспільство

ГРАНТ: належна підготовка до ЗНО гарантована

Війна в Україні триває, але вона не вплине на здобування освіти. Близько 15% шкіл зруйновано або перебувають на окупованих територіях. Тисячі родин виїхали за кордон і діти опинилися в нових, незвичних умовах ускладненого навчання іноземною мовою. Більшість важливих, програмних предметів – таких як українська мова та література, історія України, безумовно, не викладають за кордоном. За перелічених обставин чи не єдиним засобом отримання повноцінних знань стає дистанційне навчання, і така форма зараз в Україні затверджена законодавчо.

На цей час організовано чимало онлайн-курсів, але далеко не кожний з них може похизуватись високим відсотком кількості абітурієнтів, які в результаті склали іспити на вищий бал. Серед навчальних закладів досягнутими результатами з успішної підготовки учнів до вступу до ВНЗ виділяється київський навчальний центр “Грант”, в першу чергу, завдяки сертифікованим викладачам та 100% учнів, які досягли успіхів та стали студентами. Усі детальні роз’яснення щодо умов проходження курсів та як підготуватися до ЗНО 2023 викладені за посиланням https://znogrant.com.ua/yak-pidgotuvatysya-do-zno-2023/, окрім того, фахівець центру може відповісти на всі додаткові питання у телефонному режимі протягом однієї хвилини.

Дистанційна підготовка для дітей

X_ZBoFjGIImwIVxbovPwApfHHryYU3vPZ8KGxyBaOeqhO7rRbq7LCAn3V81kHP2Dd6f9DAvl0jHPH8tkvbBegj13CYBfUqVifF8iyr8Hpel4nkul6s_EHkiuN3ia9aPCIZo71IbdAcPUUSN489w9jl85T7RBrWGMlKEH59dWQaY-S8Bylx9Mydm9BoYl_Q

По суті, підготовка до ЗНО починається від першого дня у середній школі. Від 2008 року навчальний центр Грант забезпечує повноцінне навчання для школярів, а від часів пандемії успішно впровадив та реалізував дистанційну форму.

Для ознайомлення з викладачем та групою можна пройти безкоштовний пробний урок. Після тестових занять викладачі центру обирають та рекомендують клас для подальшого навчання за зручною для дитини формою. Серед учнів формуються мінігрупи по 5-7 людей в залежності від рівня їх підготовки.

Історія успіху курсів ЗНО

Всі, без виключення, випускники, які прослухали курси підготовки до ЗНО, надалі успішно склали тести. Запорукою досягнутого успіху став цілий комплекс засад:

  • індивідуальний підхід до набутих знань кожного з використанням авторської навчальної програми викладача;
  • пробні тестування та додаткові опрацювання недосконало вивчених тем;
  • склад групи за рівнем знань;
  • детальне опрацювання тем та структури тестів попередніх років ЗНО, підготовка до структури іспиту та розвиток логічного мислення;
  • найвища кваліфікація та державна сертифікація усіх викладачів школи.
Читайте також:  Очередной зашквар “Укрзалiзницi”: ежедневно тысячам пассажиров продают лишь старое, грязное и не до конца выстиранное постельное белье

Сім з десяти випускників курсів надалі успішно склали іспити на бюджетну форму навчання у ВНЗ. Середній результат усіх учнів складає 185 балів, а десять з них отримали максимальну кількість балів.

Оцінювання під час воєнного стану у 2022 році

Війна внесла суттєві зміни у зовнішнє незалежне тестування, умови його проведення неможливими. Усім українським випускникам на території країни та за її межами довелося складати національний мультипредметний тест в безпечному онлайн-режимі. За своєю структурою іспит мав спрощену форму та вимагав знань з трьох якісно опрацьованих предметів – історії України, а також української мови та літератури. Перелічені предмети входять до курсів ЗНО, на яких готують випускників у ГРАНТі, тому всі учні отримали результат у 185 балів та вище.

Станом на сьогодні невідома форма іспиту для випускників 2023 року. Тому сертифіковані навчальні центри готують дітей за програмами ЗНО попередніх років та поглибленими формами вивчення предметів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *