Бізнес, Статті

Фахівці радять як вибирати самоклейки для ваших потреб

В своїй статті фахівці компанії “СТЦ-Істок” аналізують як і де використовуються самоклеючі етикетки. Маючи багаторічний досвід впровадження автоматизацій на підприємствах різного профілю спеціалісти “СТЦ-Істок” нададуть вам якісні консцльтації по підбору та використанню обладнання для маркування та витратних матеріалів до нього.

Галузі використання типів етикеток

Галузь Термо Еко Термо ТОП Напівглянець Полімерні
Харчова промисловість Х Х Х Х
Ритейл Х Х
Фармацевтика та медицина Х Х
Логістика Х Х Х Х
Металургія Х Х
Агросектор Х Х Х
Виробництва хімічної галузі Х
Управління складом Х Х

Як бачите з таблиці самоклеючи етикетки розповсюджені у багатьох галузях підприємств. В залежності від типу етикетки різняться і терміни її експлуатації.

Обладнання яке використовують для друку на етикетках це – термопринтери, термотрансферні принтери етикеток а також ваги з друком етикетки.

Більш детально про те чим відрізняються етикетки ви можете прочитати в статті на сайті компанії, а менеджери компанії “СТЦ-Істок” радо допоможуть вам у підборі відповідного типу самоклеючої етикетки для потреб вашого бізнесу. Замовлення в інтернет-магазині СТЦ-Істок ви можете зробити безпосередньо на сайті компанії або зв’язавшись з нами за актуальними телефонами на сайті компанії.

Етикетки для маркування продукції

 

Читайте також:  Андрей Алистаров превратил шантаж в бизнес-модель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *