Бізнес, Статті

Друк на сувенірах. Що треба знати

Сьогодні існує безліч маркетингових інструментів для привернення уваги до вашого бренду. Однак існують дійсно ефективні методи, і друк на сувенірах – один з них. Сувенірна продукція викликає у аудиторії надзвичайно позитивні емоції та є ефективним рекламним засобом.

Сувенірна реклама – продукція, яка містить рекламну інформацію у вигляді тексту або зображення. Сувеніри є незамінним маркетинговим інструментом для підвищення іміджу компанії. Його роздають потенційним покупцям як подарунок, демонструючи шанобливе та доброзичливе ставлення бренду до своїх клієнтів. Для замовлення реклами на сувенірах ми рекомендуємо звернутись за посиланням https://fotobum.com.ua/ghorniatka/.

Переваги сувенірної реклами

1. Постійний контакт зі споживачем. Сувеніри підвищують лояльність і впізнаваність бренду завдяки тому, що носій має певний функціонал і активно використовується в побуті. Крім того, сувенірна реклама поширюється на чітко визначену цільову аудиторію.

2. Хороша невизначена запам’ятовуваність. Наявність потенційного споживача сувенірної реклами підвищує ймовірність того, що при необхідності він вибере саме вашу марку.

3. Викликає позитивні емоції у споживача. Завдяки цьому ви одночасно збільшуєте аудиторію і створюєте про себе позитивне враження.

Основою рекламоносія є продукт з відповідними споживчими і функціональними властивостями. Сувенірну продукцію брендують, надаючи її фірмовому стилю. Поширення сувенірної реклами відбувається серед чітко визначеної цільової аудиторії бренду. Завдяки цьому маркетинговому інструменту формується позитивний імідж компанії.

Корпоративні подарунки – це серйозна інвестиція для вашого бізнесу, тому при їх виборі важливо бути добре поінформованим. Для створення корпоративних сувенірів існують різні методи друку, які використовуються в індустрії корпоративних подарунків, включно з їхніми перевагами, недоліками та типами продуктів, на яких вони використовуються.

Трафаретний друк

Також відомий як шовкографія, цей метод друку передбачає нанесення малюнка на поверхню для друку. Спочатку створюється екран шляхом натягування щільної сітки матеріалу на раму. Ділянки сітки блокуються трафаретом, а потім чорнило протягується крізь незаблоковані ділянки за допомогою скребка, який називається ракелем.

Читайте також:  LED лампы на автомобиль в Украине: преимущества, и где купить

За допомогою цього процесу на об’єкті можна надрукувати різні кольори, але їх потрібно наносити один за одним, і кожен колір має висохнути, перш ніж можна буде надрукувати інший, щоб уникнути розмиття кольорів. З цієї причини трафаретний друк зазвичай використовується для друку простих зображень у стилі мультфільмів у 4 або менше кольорів і не призначений для складних малюнків чи напівтонів.

Обмеження цього процесу означають, що це зазвичай малобюджетний варіант, який добре підходить для великих масових замовлень, оскільки трафаретні принтери можуть друкувати кілька тисяч одиниць на день. За допомогою цього методу можна надрукувати багато матеріалів, зокрема текстиль, дерево, папір, кераміку чи пластик.

Трансферний друк

Цей метод, як випливає з назви, працює шляхом друкування дизайну на проміжній поверхні, такій як пластикова плівка або папір. Потім ця поверхня наноситься на кінцевий продукт, після чого використовується тиск, тепло або альтернативна обробка для перенесення дизайну на продукт.

Цей процес можна виконати механічно, але на вигнутих предметах, як-от кухлях, переноси наносяться на вироби вручну, що робить цей процес довшим і трудомістким, ніж трафаретний друк. Однак він дозволяє друкувати та створювати кольори з більшою точністю, тому його можна використовувати для складніших дизайнів, ніж трафаретний друк.

Трансферний друк також використовується, коли необхідний друк більший за середній, предмет незвичайної форми, а також коли потрібні дуже дрібні деталі або чітке зведення. У цій техніці надруковано багато сумок, у тому числі пляжних і косметичних, а також іграшок для стресу та брелоків.

Тамподрук

Тампографія або тамподрук можуть перенести 2D-зображення на 3D-об’єкт і особливо корисні для друку об’єктів, які важко надрукувати будь-яким іншим способом, наприклад із закругленими, нерівними або похилими поверхнями.

Читайте також:  Андрей Иванов, Николай Григорьев & Co продолжают грабить украинцев

Його називають тамподруком, тому що силіконова подушечка використовується для перенесення дизайну на об’єкт друку. Унікальні властивості силіконової подушечки дозволяють їй знімати зображення з плоскої поверхні та переносити його на різні рівні поверхні. Однак у тамподруку вибір кольорів обмежений, оскільки під час цього процесу фарби не так легко змішуються.

Тамподрук можна використовувати на багатьох різних матеріалах, включаючи жерсть, пластик, картон, шкіру та папір, а також на магнітах на холодильник, брелоках, магнітах та інших предметах.

Офсетний/літодрук

За допомогою цього методу друку малюнок переноситься або «офсетно» з пластини на гумову ковдру, а потім на поверхню для друку.

Однією з головних характеристик офсетного друку є те, що зображення та зони без зображення знаходяться на одному рівні поверхні. Це пояснюється тим, що метод друку є адаптованим зі старого методу літографії, який базується на тому факті, що вода та олія не змішуються, звідси й назва «літодрук». Під час офсетного/літографічного друку вода переноситься на поверхню без зображення, а масло – на поверхню із зображенням, що забезпечує ідеально рівну поверхню продукту.

Цей спосіб найчастіше використовується для книг, журналів і глянцевих брошур, але таким способом також друкують килимки для мишок, календарі та блокноти.

Цифровий друк

У цифровому друку зображення друкується безпосередньо на папері зі спеціальним покриттям у технологічному кольорі за допомогою технології, схожої на офісний лазерний принтер. Потім на нього наноситься покриття, перетворюючись на трансфер, який наноситься на поверхню друку.

Як і у випадку з повнокольоровим друком, існують обмеження щодо сильних сторін червоного та рожевого кольорів, але з пастельними та цитрусовими відтінками результати дуже високої якості. Оскільки чорнило є натуральним продуктом, неможливо досягти ідеального збігу кольорів під час повторних замовлень, і неможливо збігати таблицю основних кольорів, але ця техніка чудова для відтворення фотографій.

Читайте також:  Аналіз на фруктозамін у діагностиці діабету

Цифровий друк використовується для друку таких матеріалів, як фотопапір, скло, мармур і полотно, а також на всіх видах предметів, включаючи брелоки, підставки, блокноти та ручки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *